10 sunkiai suvokiamų įžymybių įpročių

Turbūt kiekviena bent kartą esame išgirdusios frazę „Keistuolė!“ ar panašią repliką dėl mūsų keistų įpročių, pomėgių ar gyvenimo būdo. Tačiau čia visai nėra ko kompleksuoti!

Apsidairyk ir suprasi, kad vienaip ar kitaip mes visi esame keistuoliai. Net ir žvaigždės turi keistų įpročių ir neatrodo, jog dėl jų kompleksuotų...

Peržvelk štai šių 10 garsių žmonių keistus gyvenimo įpročius ir suprasi, jog pati dar nesi visiška keistuolė.

Teri Hatcher. „Nusivylusių namų šeimininkių“ aktorė tiki, jog atrodyti gražiai ir ilgiau išsaugoti jaunystę padeda maudymasis voniose, sklidinose raudonojo vyno!

Getting gussied up for the ASC awards honoring our DH DP Lowell Peterson THNX my friend and artist @steevedaviault for the insanely great confidence boosting hair and makeup and friendship

A photo posted by Teri Hatcher (@officialterihatcher) on Feb 14, 2016 at 4:40pm PST

Garsusis atlikėjas Eminem turi keistą įprotį miegoti tik visiškai aklinoje tamsoje. Keliaudamas per skirtingas laiko zonas, reperis reikalauja, jog visuose viešbučiuose ir apartamentuose jo langai būtų visiškai užtemdyti. Sakoma, jog miegamojo langus jis aptraukia net aliuminio folija, mat tik taip gali gerai išsimiegoti.

Išlikti jaunomis nori visos ir kiekviena pasirenka sau tinkamą priemonę jaunystei išlaikyti. Ne išimtis ir gerai žinoma aktorė Sandra Bullock. Aktorė tikina, jog būtent kremas nuo hemarojaus veido odai suteikia švytėjimo ir ji atrodo jaunatviškai.

❥ My camera roll is still full of her pics.😅😏 Follow @friendsdiariesig btw.

A photo posted by Sandra Bullock (@sandrabullockig) on Jun 3, 2015 at 8:40am PDT

Taip pat gerai žinoma dainininkė Mariah Carey yra prisipažinusi, jog kiekvieną dieną ji miega net apie 15 valandų! O jos kambarys yra drėkinamas maždaug dvidešimties oro drėkintuvų.

Hectic #backstagemoments

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on Feb 6, 2016 at 10:44pm PST

„Chanel“ ir „Fendi“ mados namų direktorius Karlas Lagerfeldas išsiskiria ne tik savo griežtu ir atsakingu gyvenimo stiliumi, bet ir miegojimo būdu. Negana to, jog Karlas kasnakt miega lygiai 7 valandas, jis miega apsivilkęs XVII amžiaus Viktorijos epochoje populiariais žemę šluojančiais naktiniais marškiniais!

O štai atlikėja Katy Perry yra pakvaišusi dėl savo burnos higienos ir dantis valosi šešis kartus per dieną. Negana to, visuomet su savimi turi apie dvidešimt dantų šepetėlių, nes panaudojusi vieną porą kartų, jį išmeta.

Apropos, Koons! 🎂🎈🎉 @thebroadmuseum

A photo posted by KATY PERRY (@katyperry) on Oct 26, 2015 at 2:04am PDT

Jau ko gero niekam nėra naujiena, kad skandalingoji Lady Gaga neretai elgiasi išsišokančiai ir savo elgesiu ar įpročiais vis stebina gerbėjus. Bet visi jo gerbėjai turbūt prisimena atlikėjos pasirodymą 2011 – ųjų metų Grammy apdovanojimuose, kai dainininkė, pradėdama savo pasirodymą, išlindo iš didelio kiaušinio.

A photo posted by Lady Gaga (@ladygaga) on Dec 23, 2015 at 5:12pm PST

Savo interviu Lady Gaga pasakojo, jog tame kiaušinyje jautėsi labai saugi bei atsipalaidavusi ir būtent dėl to šis kiaušinis atlikėjos reikalavimu buvo nugabentas į jos namus. Ji teigė, jog jie ne tik jame kasdien medituoja, bet ir yra jame išmiegojusi net tris paras!

O štai Demi Moore, stengdamasi išlaikyti jauną ir gražią odą, renkasi ne visoms malonų gražinimosi būdą. Aktorė periodiškai lankosi pas specialistus, kur leidžia medicininėms dėlėms siurbti jos kraują.

Net ir turėdama daug keliauti aktorė Jennifer Aniston turi didžiulę baimę kelionėms lėktuvais. Ją įveikti bando atlikdama keistą ritualą. Jos teigimu, į lėktuvą įlipti privalo dešine koja, o išlipusi iš jo privalo paglostyti lėktuvo šoną.

#jenniferaniston

A photo posted by Jennifer Aniston (@jenniferjaniston) on Apr 1, 2012 at 1:43am PDT


Aktorius Christianas Bale, žinomas kaip Betmenas, netiki prietarais ir net pasišaipo iš jais tikinčių savo draugų. Tačiau aktorius viską daro priešingai nei teigia prietarai. Pavyzdžiui, jis būtinai pereis gatvę, jeigu ją perbėgs juoda katė, specialiai valgydamas ant žemės pabers druskos ar eis po kopėčiomis.

Good night and thanks for the support! 🙏💕 #ChristianBale

A photo posted by Christian Bale (@christianbalefan) on Oct 14, 2015 at 1:50pm PDT


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis