Kendall Jenner pasirodymas be makiažo paryškino jos trūkumą (FOTO)

Kendall Jenner - neabejotinai viena perspektyviausių šiuolaikinių manekenių. Kadrai iš jos fotosesijų garsiausiems mados ženklams mus pasiekia kasdien ir dažniausiai tampa sensacingomis naujienomis.

Ne išimtis ir Kendall pasirodymas kasmetinėje Niujorko mados savaitėje. Michael Kors mados namų kolekciją demonstravusi Kendall pasirodžiusi ant podiumo išsiskyrė tuo, jog jos veido nedengė makiažo sluoksniai.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Kendall atrodė natūraliai gražiai ir pelnė kolekciją stebėjusių žmonių simpatijas. Žinoma, Kendall oda - tieisog nepriekaištinga, todėl dvidešimtmetė be vargo gali pasirodyti neužmaskavusi tikrosios savęs makiažo sluoksniais.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Kaip bebūtų, daugeliui Kendall pasirodė kiek pabalusi. Gerbėjai spekuliavo, galbūt Kendall trūksta itin svarbaus žmogaus organizmui elemento geležies, mat mergina atrodė išblyškusi it drobė.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Kas ten žino, galbūt Kendall oda - iš prigimties blyškesnė, o galbūt gražuolė iš tiesų susiduria su geležies stygiumi. Visgi Kendall - iš tiesų drąsi ir be galo žavinga mergina, kuriai pasakymas daili tik su makiažu visai negalioja.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis