Pokštaujama, jog Meghan Markle vampyrė - pamačiusi ją vidurinėje taip manysi ir tu? (FOTO)

Pramogų pasaulyje priimtina pokštauti, jog laikui nepavaldžios įžymybės yra tikrų tikriausi vampyrai. Žinoma, jog šie mistiniai padarai gyvena amžinai, todėl ir ir žvaigždės, kurios metams bėgant nesikeičia išvaizda, yra palaikomos mistifikuotomis kraują siurbiančiomis būtybėmis.

Žinoma, aklai tuo tikėti absurdiška - nėra įrodyta, ar vampyrų egzistavimas realus, todėl šios šnekos išlieka gandais. Vis dėlto žvelgiant į būsimą princo Harry žmoną, dabartinę sužadėtinę, aktorę Meghan Markle sunkoka patikėti, jog tokios kalbos yra pramanas. Ypač pamačius prieš daugybę metų atliktas Meghan nuotraukas, kurioje ji pozuoja būdama 18 metų.

Meghan Markle nuotrauką, kurioje ji vidurinės mokyklos renginyje pozuoja su tiara ir simpatišku vaikinu šalia, išvysi ČIA.

Twitterio naudotojas, paskelbęs šią nuotrauką, po ja net pakomentavo: „Aš manau, jog Meghan visuomet išliks aštuoniolikos - net kai jai bus penkiasdešimt penkeri! Pažvelkime tiesai į akis, ji visai nepasikeitusi, nors šiuo metu jai jau trisdešimt šešeri!“

Iš tiesų, neįtikėtina, jog aštuoniolikos metų tarpsnis beveik absoliučiai nepakeitė Meghan! Niekas negali paneigti, jog ir būdama jauna, ir kiek vyresnė garsioji aktorė pasižymėjo bei pasižymi nepaprastu žavesiu, tačiau kaip gali būti, jog įžymybės veido bruožai beveik nepakito? Daugelis teigia, jog dabar Meghan atrodo jaunesnė nei yra iš tiesų. Kokia yra Meghan jaunystės paslaptis? Gebėjimas kovoti su stresu, gilus miegas, daug vandens bei, žinoma, meilė.

Džiugu, kai įžymybės geba sustabdyti savo jaunystę, vis dėlto per nugarą perbėga šiurpas, kuomet pamatome jų ankstyvos jaunystės fotografijas. Ar iš tiesų gali būti, jog žmogiškieji vampyrai egzistuoja? Tikėti ar ne, pasirinkite pačios, tačiau neneikite - tai ir stebina, ir kartu baugina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis