Gražioji vlogerė Agnė Matuzaitė: piktus komentarus nugali žmonių nuoširdumas ir palaikymas (FOTO)

Vlogerių pasauliu besidomintys jau spėjo lietuvaičius Agnę Matuzaitę bei Roką Valančių tituluoti gražiausia YouTube pora. Neretai su mylimuoju vaizdo įrašus filmuojanti Agnė savo kanale turi jau virš 10 tūkst. prenumeratorių ir jų gretos vis auga.

Vlogerė pripažįsta, jog individualaus kanalo Agnė Mat pagrindinė auditorija – jaunos merginos, kurios trokšta sužinoti įdomybių iš grožio bei mados pasaulio. Esi viena iš prenumeruojančių ar sekančių Agnę socialiniuose tinkluose? Apie Agnę daugiau sužinosi perskaičiusi interviu.

Agne, trumpai papasakok, kaip atsiradai vloginimo pasaulyje – koks buvo tavo pirmasis vlogas, kokie pojūčiai apėmė jį sukūrus?

Visada svajojau užsiimti video kūryba, bet bijojau aplinkinių reakcijos, nes esu gana jautri kritikai. Paskatinta savo vaikino Roko pirmąjį vaizdo įrašą nufilmavau kartu su juo ir pamačiusi, kiek palaikymo sulaukėme, nusprendžiau susikurti savo individualų internetinį kanalą. Labai džiaugiuosi, jog vaikino dėka nugalėjau savo baimę.

Missing someone gets easier every day because event though you are one day further from the last time you saw them,you are one day closer to the next time you will❤️🌍 #myliulabiauuzviska

A post shared by Agnė Matuzaitė (@agniukashh) on Aug 7, 2017 at 12:43pm PDT

Vlogini ir viena, ir su Roku. Kuo skiriasi vlogų tematika, kuomet vlogą kuri viena bei tuomet, kai kuriate kartu su vaikinu?

Kai vloginu viena, mano vaizdo įrašų tematika būna skirta konkrečiai merginoms, dažniausiai kalbu apie makiažo priemones, veido priežiūrą ar stilių. Su vaikinu kuriame vaizdo įrašus humoro forma, jie labiau panašūs į tokius, kokius kuria jis pats, tokiu būdu Rokas į mano kanalą pritraukia ir vyriškosios auditorijos.

Geriausias jausmas pasaulyje 😍💞

A post shared by Agnė Matuzaitė (@agniukashh) on Jul 29, 2017 at 10:45am PDT

Kokios yra vloginimo kartu su mylimu žmogumi šviesiosios pusės?

Kai vienas kitą mylintys žmonės užsiima jiems abiems patinkančia veikla, tai tik dar labiau juos suartina. Vlogindami kartu puikiai praleidžiame laiką, o vėliau žiūrėdami savo vaizdus įrašus prisijuokiame iš nevykusių kadrų. Dirbdami dviese tampame tikra komanda ir būdama šalia Roko jaučiuosi labai gerai.

Ką tau suteikė žinomas bei populiarumas YouTube internetinėje platformoje?

Pradėjau labiau pasitikėti savimi, išmokau į viską žiūrėti pozityviau, mažiau galvoti vien apie tai, ką mano kiti. Garantuoju, kad ir po šiuo straipsniu atsiras komentarų: „Tegul normalia veikla užsiima“, „Kas ji tokia, niekam neįdomu“. Taip yra todėl, jog kai kurie žmonės dažnai nemoka pasidžiaugti už kitus, tačiau stengiuosi nekreipti dėmesio į tokius komentarus ir esu laiminga, jog yra žmonių, kurie ir gatvėje apkabina ir pasako gražių žodžių.

Daugelis sekančių tave ,,Instagram“ platformoje pastebi, jog turi puikią išvaizdą. Vieni iš tavo pagrindinių išvaizdos elementų – ilgi, sveiki plaukai ir švytinti oda. Papasakok, kaip jais rūpiniesi.

Plaukams ypatingos priežiūros neskiriu, manau, kaip ir visos merginos, naudoju kelias pagrindines priemones - kondicionierių ir šampūną. Meluočiau, jei sakyčiau, jog jų netiesinu ir nedžiovinu, bet kartą į mėnesį palepinu plaukų kauke. Sveika veido oda man yra viena svarbiausių išvaizdos detalių, todėl į jos priežiūrą investuoju nemažai laiko bei pastangų. Stengiuosi nenaudoti makiažo priemonių nepaskaičiusi jų sudėties, esu už ekologiška kosmetiką. Man asmeniškai svarbiausią odą valyti, drėkinti, bent kartą į savaitę naudoti veido kaukę ir, žinoma, nepamiršti gerti daug vandens.

Tavo figūra – ideali, rodosi, gali dažnai pasmaližiauti. Ar niekada neteko laikytis dietų? Taip pat būtų smalsu sužinoti, ar sportuoji.

Mano vienintelė dieta yra daug ir skaniai valgyti, esu paveldėjusi liekną figūrą, tad jei užauga papildomas kilogramas, visiškai dėl to nesijaudinu, atvirkščiai, net džiaugiuosi. Mėgstu dažnai save palepinti saldumynais. Kadangi noriu išlikti sveika, sportuoju bent kelis kartus per savaitę.

Labas rytas :))) #saturday

A post shared by Agnė Matuzaitė (@agniukashh) on Jul 15, 2017 at 1:51am PDT

Kur dažniausiai išvystumėme tave leidžiančią laisvalaikį?

Gyvenu mažame miestelyje Radviliškyje, todėl įdomių vietų praleisti laisvalaikį čia nėra daug. Mane dažnai galima sutikti jaukioje miesto centre esančioje picerijoje su draugais arba prekybos centruose, nes labai mėgstu apsipirkinėti (šypsosi).

❤️❤️❤️

A post shared by Agnė Matuzaitė (@agniukashh) on Oct 30, 2017 at 9:58am PDT

👄💄💋

A post shared by Agnė Matuzaitė (@agniukashh) on Nov 14, 2017 at 2:33am PST

Parekomenduok skaitytojoms tau patikusį filmą ar įtraukiantį serialą.

Vienas iš geriausių matytų serialų, kuris patiks visiems, mėgstantiems detektyvus bei romantines istorijas yra serialas „Riverdale“. Serialo siužetas labai įtraukiantis, su vaikinu pirmą sezoną peržiūrėjome vos per kelias dienas. Labai rekomenduoju!

Gero pirmadienio visiems!☺️💋

A post shared by Agnė Matuzaitė (@agniukashh) on Jan 15, 2018 at 4:52am PST

Su kuo planuoji sieti ateitį - ar toliau tęsi veiklą socialinėje erdvėje, o galbūt turi kitų planų?

Šiais metais baigsiu mokyklą, o po jos planuoju tęsti studijas Švedijoje. Kadangi pasirinkau gana sunkia sritį – biomediciną, video kūrybai bus sunku rasti laiko, bet pažadu būti aktyvi ,,Instagram“ tinkle, tad nepamirškite manęs sekti! (šypsosi)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis