Nevilis Nevėkšla iš „Hario Poterio“ gražėja toliau: neįsivaizduojama, jog kas nors gali taip pasikeisti (FOTO)

Ko gero, vieni ryškiausių holivudinių pokyčių - legendinio filmo „Haris Poteris“ žvaigždės, aktoriaus Matthew Lewiso, kuris filme įkūnijo nerangų bei ne itin žavesiu pasižymintį, tačiau geraširdį ir nuoširdų Nevilį Nevėkšlą.

Nors vaikystėje ir paauglystėje aktoriui teko kentėti apkalbas dėl jo keistokos išvaizdos, netiesių dantų bei nerangios eisenos, šiandien jis gali didžiuotis ne tik talentu įkūnyti daugybę personažų, bet ir geležine valia sportuojant. Daugelis teigia, jog Matthew kardinaliai pasikeitė, tad nors daugelis jį mena kaip berniuką bjauriojo ančiuko pavidalu, šiuo metu jis vyriškumu galėtų nukonkuruoti bet kurį. Deja, neįsipareigojusias ir beieškančias žavios antrosios pusės teks nuliūdinti - nepaprastai žavus jaunuolis jau turi mylimąją ir yra pasiruošęs ją vesti.

Šiuo metu britas neatsigina pasiūlymų filmuotis įvairiuose serialuose, tačiau vien darbu neapsiriboja - yra vienos geriausių šalyje regbio komandų žaidėjas ir pats pripažįsta negalintis nė dienos ištverti be aktyvios fizinės veiklos. Na, tai matyti. Raumeningu kūnu pasižymintis jaunuolis kiekvieną dieną sporto salėje praleidžia po kelias valandas ir kas žino - galbūt toks Matthew troškimas tapti vyriškesniu reiškia, jog jis nori visam pasauliui įrodyti, kaip kardinaliai pasikeitė nuo vaikystės.

O dabar ar draugautum su Neviliu Nevėkšla?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis