Prieš „instagraminius“ standartus: mylimiausios „Liežuvautojos“ aktorės socialinėje erdvėje nepažinsi (FOTO)

Kad ir kaip stengtųsi serialų kūrėjai, atitikmens garsiajam merginų mylimam serialui „Liežuvautoja“ (angl. Gossip Girl) nesukuria. Buvo nemažai bandymų pristatyti serialus, kuriuose pintųsi mada, meilė, draugystė, iššūkiai ir patyrimai, vis dėlto nė vienas jų nebuvo toks sėkmingas kaip istorija apie dvi geriausias drauges, gyvenančias Niujorke.

Ne veltui daugelis merginų vėl ir vėl peržiūri serialo serijas ir kas kartą vėl atrandą ką nors naujo - nuostabų drabužių derinį, aktualų santykių patarimą ar svarbią gyvenimiškąją pamoką. Viena pagrindinių serialo žvaigždžių, vaidinusi turtuolę Blair, aktorė Leighton Meester, regis, galėtų susitapatinti su savo praieties heroje (ne veltui tiek metų buvo įsijautusi į aikštingos auksinio jaunimo atstovės vaidmenį), visgi realiame gyvenime ji paprastesnė nei paprasta.

Leighton Instagram socialiniame kanale beveik nerasime kadrų iš raudonojo kilimo vakarų, vakarėlių su su žymiais kolegomis ar asmenukių su papūstomis lūpytėmis. Ji lygiai tokia pati, kaip ir mes - nesistengia dažytis, kai nenori to daryti, namuose vilkti toli gražu ne patrauklumą atskleidžiančią pižamą ir nevengia pasirodyti su veido kauke, kuri ją iš gražuolės paverčia Kalėdas pavogusiu Grinču. Iš tiesų Leighton dievina natūralumą ir nesistengia visiems įtikti, o prašmatnūs drabužiai (tokie, kokiais dabindavosi jos herojė Blair) nėra pagrindinis jos gyvenimo tikslas. Milijonus iš vaidmenų serialuose ar filmuose uždirbusi mergina patogiausiai jaučiasi dėvėdama laisvus marškinėlius ir megztą kepurę. Jokių siluetą pabrėžiančių siauručių suknelių, blizgučių ar popmpastikos - tik tyras natūralumas bei nenuginčijamas paprastumas.

Ar dažnai išvysi tokią atvirą ir nuoširdžią Holivudo įžymybę? Greičiau išvysi krentančią žvaigždę nei aptiksi tokią Instagram paskyrą:

Come to papa. @lifepartnersmovie comes out OnDemand tomorrow- Sasha aka Squasha=my favorite character of my life, and my favorite project=#LifePartners

A post shared by Leighton Meester (@itsmeleighton) on Nov 5, 2014 at 8:30pm PST

☝🏼

A post shared by Leighton Meester (@itsmeleighton) on Jan 24, 2018 at 7:35am PST

#tbt. When ur friends throw you a surprise party

A post shared by Leighton Meester (@itsmeleighton) on Aug 11, 2016 at 12:12pm PDT

2pm PST #LifePartners Q&A use #AskGandL Twitter chat today!

A post shared by Leighton Meester (@itsmeleighton) on Nov 18, 2014 at 11:01am PST

Phoners on my real phone

A post shared by Leighton Meester (@itsmeleighton) on Sep 11, 2014 at 1:50pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis