Karščiausia išvaizdos mada - vienos myli, kitos nekenčia (FOTO)

Šį sezoną madingiausias patrumpintų džinsų siluetas. Tačiau jei tai būtų įprasti siauri džinsai aukščiau čiurnos kauliuko - nieko įdomaus, o štai 2016 m. pavasaris trenkė tokią originalią tendenciją, kad arba į ją negalėsi žiūrėti, arba iš tokių džinsų neišlįsi.

Taigi madingieji džinsai ne tik patrumpinti, bet ir platėjantys. Jie tarsi 8-ojo dešimtmečio flared kelnės, tik nukirpti ties blauzdų viduriu ar truputį žemiau. Garsenybės tokias denimo kelnes mūvi nedrąsiai, tačiau mados pasaulyje besisukančios stilingosios bitelės nepaliauja demonstruoti intriguojančių derinių.

Vida Press nuotr.

net-a-porter.com ir hm.com nuotr.

stradivarius.com ir asos.com - Ltd nuotr.
asos.com-Ltd ir hm.com nuotr.

Tokius ir platesnius patrumpintus džinsus siūloma avėti prie sportinių batelių (ypač baltų), taip pat aukštakulnių aulinukų masyviu kulnu, gladiatoriaus tipo aukštakulnių ir elegantiškų batelių smailu priekiu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

hm.com nuotr.

Dar viena tendencija, kuri stabiliai laikosi įsikibus mūsų spintų - kiulotai. Kiulotų tipo džinsai bus madingi ir pavasarį, tai tarsi patrumpintos plačios kelnės, prie kurių daugybė merginų taip ir nepriprato. Džinsinius kiulotus siūloma mūvėti prie aukštakulnių batelių, basučių ir aulinukų, tuomet kojos atrodys ilgesnės ir grakštesnės. Tačiau pavasariop įvairūs mados ženklai vitrinose pateikia komfortiškesnį derinį - kiulotus ir sportinę avalynę arba plokščiapadžius sandalus.

Stradivarius.com nuotr.

asos.com ir net-a-porter.com nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis