Lanos Del Ray išvaizdos pokyčiai išduoda ne geriausius dalykus (FOTO)

Dar visai neseniai dėl jos iš proto kraustėsi daugybė paauglių, atlikėja Lana Del Rey buvo tituluojama festivalių karaliene, o kiekviena jos nauja daina tapdavo vasaros himnu. Tačiau jau kurį laiką dainininkė atrodo nuvargusi ir pasikeitusi - kas nutiko?

Netyla kalbos, kad Lana paniškai bijo pasenti, būdama paauglių dievaite ji taip įsijautė į šį vaidmenį, kad ėmė it patrakusi vaikytis jaunystės kulto. Akivaizdu - per pastaruosius metus dainininkė ne kartą tobulino veidą injekcijomis, tai išduoda ir paburkęs veidas, ir pernelyg nenatūraliai atrodančios lūpos. Taip pat galima pastebėti, jog Lana sunkiai maskuoja veido raudonį.

Vida Press nuotr.

Kita Laną Del Rey persekiojanti bėda - nuolatinės stiliaus nesėkmės. Kad ir kur pastaruoju metu pasirodytų garsenybė, mados žinovai kritikuoja jos apdarus vieną po kito. Senamadiškos, netinkančios figūrai ir pigios - taip apibūdinamos dainininkės suknelės. Tačiau dauguma žvaigždės patiria ir pakilimų, ir nuosmukių, galbūt paauglių dievaitė netruks atsigauti, juk vasaros ir muzikos festivalių sezonas jau ne už kalnų.

AP, Reuters/Scanpix nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis