Nepatikėsi, su kuo susiporavo gražuolė Cheryl Fernandez-Versini (FOTO)

Pastaruoju metu kone tendencija pramogų pasaulyje tampa naujai užsimezgę romantiški ryšiai, kurie ypatingi tuo, jog įsimylėjelius skiria nemenkas amžiaus skirtumas. Ne išimtis ir šį savaitgalį pasaulį nustebinusi žinia apie atlikėjos Cheryl Fernandez-Versini (32 m.) naujus santykius.

Neklydo tie, kurie įtarė apie Didžiosios Britanijos talentų šou X Faktoriaus teisėjos ir paauglių dievinamos vaikinų grupės One Direction nario Liamo Payno (22 m.) burkavimą!

Liamas Payne
Liamas Payne
Vida Press

Jau keletą savaičių pramogų pasaulio užkulisiuose buvo šnibždamasi, jog tarp atlikėjų, kuriuos skiria net dešimt metų, yra įsiplieskusi aistra. Artimi naujai iškeptai porai šaltiniai teigė, jog porelė visai neseniai kartu ilsėjosi Maldyvuose ir romantiškai leido laiką.

Viską patvirtino savaitgalį Liamo socialinėje erdvėje pasidalinta nuotrauka, kurioje matyti, kaip atlikėjai mielai susiglaudę kartu guli lovoje. Nuotrauką rasi ČIA.

Tai sukėlė tikrą ažiotažą tarp gerbėjų ir daugeliui tapo tikra sensacija - mažai kas tikėjo, jog Cheryl po šiais metais įvykusių skyrybų su vyru Jeanu-Bernardu Versiniu taip greitai vėl užmegs santykius.

Visgi viena gražiausių pasaulio atlikėjų tituluojama Cheryl gana greitai pasiryžo vėl kurti santykius, tik šį kartą kur kas jaunesniam vaikinui. Nors daugelis tokia nauja sąjunga džiaugiasi, piktesni liežuviai plaka, ar nebus jaunėlis Liamas Cheryl gelbėjimosi ratas po skyrybų?

Cheryl Fernandez-Versini ir Liamas Payne
Cheryl Fernandez-Versini ir Liamas Payne
Vida Press

Kaip bebūtų, jei atlikėjai laimingi, daugiau nieko ir nereikia pridurti. Juk Cheryl ir Liamas vienas kitą pažįsta nuo 2008 m., kai pirmą kartą susitiko X Faktoriaus scenoje. Kas ten žino, galbūt jau tada jie krito vienas kitam į akį?

Belieka palinkėti naujai pramogų pasaulio porelei sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis