Selena Gomez pasirinko tai, kas pablogino jos išvaizdą (FOTO)

Vakar praūžusi Oskarų įteikimo ceremonija buvo džiugi ne tik Leonardo DiCaprio gerbėjams, kurie tryško iš laimės aktoriui laimėjus garbingą apdovanojimą.

Ceremonijos akimirkas atidžiai stebėjo ir madai neabejingi žmonės - daugeliui buvo įdomu išvysti, kokiomis suknelėmis puošėsi garsios pramogų pasaulio atstovės.

Į Los Andžele vykusią oficialią ceremoniją galėjo patekti tik išrinktieji, o štai Beverli Hilse vyko specialus Vanity Fair Oskarų vakarėlis, kuriame pasirodė ne tik aktoriai, bet ir jaunosios muzikos žvaigždutės.

Kaip visuomet pirmuoju smuiu grojo dainininkės Taylor Swift ir Selena Gomez, nepraleidžiančios nė vieno renginio. Šį kartą tik vienai iš jų pasisekė su apranga - stulbinančiai atrodė Tayor, pasirinkusi originalaus kirpimo juodą suknelę ir priderinusi auksinius aksesuarus. Dainininkė net neketina slėpti savo kūno formų, tad renkasi vis drąsesnes sukneles.

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

O štai Selenai, kritikų nuomone, pasisekė mažiau. Blizgią, sunkią suknelę pasirinkusi atlikėja pasendino save keletą metų - toks suknelės pasirinkimas daugeliui pasirodė nuobodus ir neoriginalus. Ypač, kai Selena turi tokią puikią figūrą.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Sužibėjo ir atlikėja Lorde, tačiau ne savo aprangos pasirinkimu. Lorde, pozuodama su Taylor, nepabijojo pamaištauti ir valiūkiškai iškišo liežuvį, taip tarsi garsiai išreikšdama: elgiuosi, kaip noriu!

Taylor ir Lorde
Taylor ir Lorde
Vida Press

Kuri jaunimo numylėtinė, tavo nuomone, pasirodė šauniausiai?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis