Rihanna vėl pakliuvo į meilės spąstus (FOTO)

Atlikėjos Rihannos meilės gyvenimas - audringas kaip ir jos dainų žodžiai. Turbūt labiausiai gerbėjams įsiminę buvo atlikėjos santykiai su dainininku Chrisu Brownu, kuris garsėjo kaip tas, kuris drįso pakelti ranką prieš Rihanną.

Nors su Chrisu ji pykosi ir taikėsi, šiuo metu atlikėja yra tvirtai pasiryžusi neturėti su atlikėju nieko bendra.

Rihanna
Rihanna
Vida Press

Vis dėlto artimi atlikėjai šaltiniai šneka, jog Rihanna vėl šiltus jausmus puoselėja ne bet kam, o savo senam pažįstamui, kolegai ir buvusiai meilei atlikėjui Drake.

Anot porai artimų šaltinių, atlikėjus labai suartino bendra daina Work, kuri tapo tikru hitu. Kartu koncertuojantys atlikėjai vėl vienas kitam jaučia ypatingus jausmus - nenuostabu, juk meilė ne taip greitai ir išblėsta. Akivaizdu, jog bendra profesinė veikla suartina, ypač kai ant scenos privalu rodyti tiek daug aistros...

Drake ir Rihanna
Drake ir Rihanna
Vida Press

Daugelis patvirtins, jog Rihanna ir Drake tinka vienas kitam, o ir Drake atrodo nuoširdus bei sugebantis mylėti vaikinas. Visgi Rihannos ir Drake meilės istorija - ilga, paini, nes atlikėjai daugybę kartų skyrėsi ir taikėsi. Tai tarsi savotiški meilės spąstai, tik šį kartą teigiami. Gal pagaliau metas ramybei?

Mes už Drake!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis