Amžius neaplenkia ir gražuoliukų: „Saulėlydžio“ žvaigždės veidą išvagojo raukšlės (FOTO)

Ankstyvos smulkiosios raukšlelės matyti jau trisdešimtaisiais gyvenimo metais. Odos senėjimo procesas natūralus, sustabdyti jo neįmanoma, tiesa, sumažinti jo poveikį odai galima naudojant atitinkamas bei kokybiškas odos priežiūros priemones.

Moteriškosios lyties atstovės dažniausiai uoliai prižiūri odą, stengiasi ją puoselėti ir seka kiekvieną raukšlelę, pasirodžiusią po akimis ar skruostų zonoje. Štai vaikinai bei vyrai neretai numoja ranka į odos priežiūrą ir viską palieka spręsti likimui. Dažnokai net drėkinamojo kremo nenaudojantys vyriškosios lyties atstovai dar būdami itin jauno amžiaus jau nebegali džiaugtis gražia oda.

Gerbėjai, naujausiose nuotraukose išvydę gražuoliu tituluojamą Saulėlydžio sagos filmų žvaigždę, aktorių Robertą Pattinsoną, susirūpino jo išsausėjusia oda. Anot jų, Robertui tuoj pat reikėtų atstatyti drėgmės balansą geriant daug vandens arba tinkamai pasirūpinant oda iš išorės.

Robertas Pattinsonas
Robertas Pattinsonas
Vida Press

Robertas Pattinsonas
Robertas Pattinsonas
Vida Press

Nors daugelis kaltino Robertą paprasčiausiu aplaidumu ir nenoru rūpintis vienu svarbiausių išvaizdos elementų - skaisčia veido oda, labiausiai tikėtina, jog Robertą paprasčiausiai palietė bėgantys metai, kurie neaplenks nei vieno. Roberto raukšlelės sumenkino jo antgamtišką vadintą grožį ar priešingai, padarė jį brandesniu, spręsti jums.

Robertas Pattinsonas
Robertas Pattinsonas
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis