Vyrauja keista mados tendencija, kurios daugelis nesupranta(FOTO)

Greičiausiai populiariausias vakarėlių apavas, kurį renkasi garsenybės - elegantiški aukštakulniai smailiu priekiu. Tačiau šįmet juos išstumia nauja avalynės tendencija.

2016 m. mada įkvėpimo sėmėsi iš praėjusių laikmečių. Vienas jų - hipių ir aštuntojo dešimtmečio stilius, kurio neatsiejamas bruožas - masyvios platformos. Būtent platforminė avalynė tapo naujo sezono pažiba. Madingi patys įvairiausi modeliai, nuo vakarinių platforminių batelių iki sandalų lygiu, bet storu padu ar grubių klumpių.

Pastaruoju metų įvykusiuose muzikiniuose BRIT apdovanojimuose ne viena garsenybė pademonstravo naują vakaro avalynės tendenciją. Tai aukštakulniai plonu kulnu, tačiau masyvia platforma priekyje. Iš pirmo žvilgsnio tokie bateliai gali atrodyti nepatogūs, tačiau yra priešingai. Jie kur kas mažiau vargina pėdas nei klasikiniai aukštakulniai be papildomos platformos.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Bateliai ir basutės iš asos.com - Ltd

Dar vienas pasirinkimas - atviri basučių tipo aukštakulniai masyviu kulnu ir platforma. Neprašausi įsigijusi įprastus juodus, bet madingiausi metalizuoto paviršiaus, spalvoti ar siūti iš verstos odos. Šiuos net siūloma avėti kartu su trumpomis kojinaitėmis ar pėdkelnėmis, pavyzdžiui, tinklinėmis.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Bet čia platformų gidas dar nesibaigia. Kai orai atšils, ieškok safario tipo sandalų masyviu mediniu kulnu ir platforma priekyje, puiku jei rasi tvirtintus kniedėmis. Panašiai dekoruojamos ir madingosios klumpės taip pat aukštu mediniu kulnu. Na o šiuo metu gali avėti trumpus platforminius aulinukus, madingiausi - sudurti iš skiautinių arba verstos odos. Tokius renkasi ir supermodelis Kate Moss.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Sandalai iš asos.com - Ltd

Vida Press nuotr.

Aulinukai iš asos.com - Ltd

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis