Nepatikėsi, kodėl dainininkė Adelė atsisakė chirurgės karjeros

Šiais laikais daugelis atlikėjų muzikinės karjeros aukštumas bando pasiekti seksualiu kūnu, santykiais su garsenybėmis ar kitais abejotinais keliais, bet Adele Laurie Blue Adkins (27) niekada to nereikėjo, ši mergina žavėjo ir lig šiol žavi įspūdingu balsu, nuoširdumu bei užkrečiančiu juoku.

Kartą Adelė pasakė: „Aš nekuriu muzikos akims. Aš kuriu muziką ausims“, ir taip dar kartelį įrodė, jog svarbiausia jai muzikoje ne daili figūra, o talentas. Kada ji pradėjo dainuoti? Vos ketverių, kurti muziką ėmė penkiolikos, devyniolikos išleido pirmąjį savo albumą – „19“, po dviejų metų pasirodė ir antrasis, pavadinimu – „21” (taip, savo albumus mergina vadina pagal tai, kokio amžiaus ji yra. Tai yra truputį keista, ir tuo pat metu žavu). Adelei muzikinė veikla pelnė pasaulinę šlovę, daugybę „Grammy“ apdovanojimų, Oskarą už dainą, sukurtą James'o Bondo filmui, „Skyfall“, Auskinį gaublį ir spėjama, jog sulaukusi trisdešimties ji bus milijardiere. Tai bent karjera! Bet, kas ją paskatino dainuoti? Mama. Adelės užnugaryje visada stovėjo tik ji ir visada skatino judėti į priekį.

Adelė
Adelė
Vida Press

Dainininkė gimė Anglijoje, kai jos mamai buvo vos aštuoniolika metų, po kelių metų tėtis jas paliko ir mama bei dukra liko vienos. Viename interviu Adele prisipažino, kad jos neturėjo daug, bet ji turėjo meilę ir tai, jos nuomone, svarbiau už visus pasaulio pinigus. Be to, mama niekada neleido jai jaustis nesaugiai ir visada skatino gyventi dėl savęs, o ne dėl kitų.

Adelė
Adelė
Vida Press

Pirmoji mažosios Adelės muzikinė meilė buvo „Spice girls“, todėl ji būdama vos kelerių metų susodindavo mamą bei draugus kambaryje ir atlikdavo visas grupės dainas. Mergina pripažino, kad mylimiausia „Spice Girls“ dainininkė visada buvo Geri Halliwell, todėl, kai ji paliko grupę, Adelė jautėsi sužlugdyta. Vėliau jaunoji dainininkė susižavėjo „Destiny's child“ ir „Pink“ bei atmintinai išmoko daugybę jų dainų, tačiau, kai mergaitei buvo dešimt, mirė jos senelis. Adelei plyšo širdis, todėl ji nusprendė, kad užaugus taps chirurge. „Aš norėjau taisyti žmonių širdis“,- viename interviu prisipažino atlikėja. Ji net ėmė lankyti biologijos pamokas ir mokytis, tačiau tai tęsėsi tik iki tol, kol jauna mergina neatrado linksmybių ir... vaikinų. Kaip tik tuo metu baigėsi ambicijos tapti gydytoja, jos dar labiau subliuško, kai Adelė išgirdo gyvai dainuojančią PINK, ji pasakojo, kad ši patirtis buvo nepakartojama ir kad lig tol nebuvo girdėjusi nieko panašaus.

Adelė
Adelė
Vida Press

Būdama trylikos Adelė vaikštinėjo po muziko įrašų parduotuvę ir netyčia užsuko į džiazo skyrių, ten mergina, kaip pati pasakojo – pabudo. Ji išgirdo Etos James ir Ellos Fitzgerald dainas ir suprato, jog nori kurti kažką panašaus, kaip tarė, taip padarė, net įrašė kelias demo versijas, kadangi mergina ketverius metus mokėsi prestižinėje meno mokykloje „BRIT School“, tai padaryti buvo visai nesudėtinga. Jos bendraklasės buvo Jessie J ir Leona Lewis, o debiutinę dainą „Hometown Glory“ Adelė parašė būdama vos šešiolikos metų. Ši daina lig šiol sukasi daugelio gerbėjų grojaraščiuose.

Kai baigė „BRIT School“ Adelės į My Space įkėlė kelias demo versijas, kurias buvo įrašiusi kitam projektui, o po kelių dienų devyniolikmetei paskambino įrašų studijos „XL Recordings“ atstovai ir taip prasidėjo svaiginanti karjera.

Adelė
Adelė

Bet vėlyvos paauglystės metai buvo visokie - Adelė per daug rūkė, per daug gėrė ir labai nelaimingai mylėjo. Albumas „21“ skirtas jos buvusiai meilei Slinky Sunbeam. Tiksliau nevykę santykiai su juo, įkvėpė merginą sukurti dainas šiam albumui. „Išsiskyrimas su juo sudaužė man širdį. Baladė „Someone Like You“ buvo mano terapija, kuri mane išlaisvino.“ Na, nes žinot, kaip ten sakoma, jei gyvenimas tau pametėjo skyrybas, tu visada gali įrašyti „Grammy“ apdovanojimo vertą albumą... O vaikinas? Jis nepėsčias! Ilgą laiką bandė įrodyti, jog Adelė jam skolinga už šlovę, juk, jei ne jis, ji nebūtų sukūrusi tokių dainų.

Anksčiau gal ir buvo galima taip galvoti, tačiau šiandien ji laimingai įsimylėjusi, turi sūnų ir toliau kuria nuostabias dainas, tad atleisk, Slinky, vis tik Adelės sėkmės paslaptis – ne tu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis