Dėl figūros kritikuojama stileiva: ne kiekviena tai atlaikytų (FOTO)

Australijoje gyvenanti Instagramo žvaigždė Bessie Pledger toli gražu nėra panaši į lieknutį modelį. Vis dėlto plus - size mergina save įvardijanti Bessie nė kiek dėl savo figūros nesikremta - priešingai, ja didžiuojasi.

Bessie tapo tikra socialinio tinklo žvaigžde, kai Instagrame pradėjo talpinti nuotraukas su įvariausiais stilingais aprangos deriniais. Merginos šūkis - velniop tuos grožio standartus!

Bessie visai nesigėdina savo apvalesnių kūno formų ir savo sekėjus kone kiekvieną dieną nudžiugina naujomis nuotraukomis. Kol vieni ragina Bessie susiimti ir numesti keletą kilogramų, kiti teigia, jog merginos figūra puiki, todėl ji neturėtų paisyti kitų žmonių patarimų.

Kaip jaučiasi pati Bessie? Visiškai puikiai. „Visuomenėje stambesnių formų žmonės jaučia didžiulį spaudimą. Atrodo, jog stambesnės merginos praranda galimybę stilingai rengtis, dailiai dažytis ir fotografuotis įvairiomis pozomis. Aš noriu paneigti šį mitą“ , - vienam užsienio portalui pasakojo Bessie.

Iš tiesų, niekas nepaneigs, jog Bessie atrodo stilingai - mergina derindama įvairiausius drabužių derinius kuria tikros maištininkės stilių, kuris puikiai atrodo. Ar jai vertėtų kreipti dėmesį į kritiškesnius komentarus? Mūsų nuomone, tikrai ne - jei Bessie gerai jaučiasi savo kailyje, kodėl turėtų kažką keisti?

Peržvelk labiausiai aptarinėjamas stilingosios Bessie nuotraukas:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis