Pirmąjį solinį kūrinį pristačiusi Marija Grabštaitė: „Minčių pozityvumas – tai, kas priverčia irtis pirmyn nepaisant aplinkybių“

Tikriausiai sutiksite – net ir stipriausią balsą turinčios asmenybės neužkariaus scenos, jei stokos energijos bei pozityvumo. Susidoroti su scenos baime, galima kritika ar emocionalumu nėra lengva ir tai gali padaryti tik stiprią vidinę aura turintis žmogus. Vienas jų – praėjusią savaitę pirmąjį solinį kūrinį „This Love“ išleidusi Marija Grabštaitė, kurią muzikiniu pasauliu besidomintys pamena kaip „X faktoriaus“ dalyvę, pasižymėjusią drąsa, pasitikėjimu bei entuziazmu.

Džiugu, jog baigę daugybę iššūkių pareikalavusią „X faktoriaus“ mokyklą, jaunieji atlikėjai nepameta svajonės užkariauti didžiąsias scenas bei toliau siekia užsibrėžtų muzikinių tikslų. Marija tikina, jog pamokos, išmoktos muzikiniame šou, į atmintį įsirėš visam gyvenimui. Tiesa, stiprybės ir užsibrėžtumo nestokojanti mergina toli gražu nėra rimtuolė perfekcionistė, kuri negeba atsipalaiduoti ir pajuokauti. Marija žino – net ir labai daug dirbant privalu atrasti laiko fizinį ir vidinį pavidalą tobulinančiai veiklai: sportui, puikiam koncertui, šokiams mieste ar pokalbiui su geriausia drauge, kurį lydi pasikartojantys juoko protrūkiai.

Marija, ką tik išleidai savo pirmąjį solinį kūrinį. Trumpai papasakok, kaip vyko kūrinio kūrimas ir realizacija bei kokie pojūčiai apėmė pagaliau išgirdus rezultatą?

Tai mano pirmoji daina, todėl tikiuosi didelio palaikymo, man tai labai daug reiškia. Įdėjau daug darbo tam, jog klausytojai pasisemtų energijos, kuria ketinu dalintis. Tikiuosi, jog mano įdirbis klausytojų bus įvertintas.

Kokiam muzikos klausytojui yra skirta tavo daina ir bus skiriamos kitos, kurių gerbėjai su nekantrumu lauks?

Tai daina apie laisvę, meilė ir saugumą bei išgyvenimus jų ieškant. Šia daina aš noriu visus įkvėpti būti drąsiems, ieškoti šviesos ir judėti iš sunkių, emociškai nepakeliamų išgyvenimų. Ateityje taip pat kursiu dainas, kurios įkvėps panašiems pojūčiams.

Circus concert @donnymontell ‼️🎤❤️ #concert #circus #onlygoodvibes #kissesandhugs 💋

A post shared by MAR!JA❤️ (@marijagrabstaite_official) on Dec 26, 2017 at 11:56am PST

Sunday #with @mjrever 🔥❤️#sunday #sundaychill #sundayfunday #theclassypeople #theclassyissue #beyourself #beyou #rest #day #blondhairdontcare #redlips #blueyes #bestregards #kissesandhugs 💋💋💋

A post shared by MAR!JA❤️ (@marijagrabstaite_official) on Oct 22, 2017 at 5:28am PDT

Kokias pamokas tau suteikė dalyvavimas „X faktoriuje" - išlaisvino kūrybiškumą, padrąsino, galbūt išmokė nepasiduoti siekiant užsibrėžtų tikslų?

Dalyvavimas „X faktoriuje“ man davė didžiulę patirtį, pradedant iššūkiais per trumpą laiką paruošti pasirodymą scenoje, baigiant gebėjimu susidoroti su tiesioginio eterio jauduliu. Taip pat patyriau, ką reiškia koncertuoti didelėje scenoje, kuomet klausytojų ratas - didžiulis. Supratau, kaip svarbu psichologiškai nepalūžti ar „nesužvaigždėti“ bei nepasiduoti, motyvuoti save eiti savo keliu. Na, o didžiausias džiaugsmas yra tai, jog ten suradau savo geriausią draugę.

Iš tiesų, daugelis žino, jog tu ir „X faktoriaus" nugalėtoja Iglė Bernotaitytė geriausios draugės. Abi esate muzikos pasaulio atstovės, ar nejaučiate konkurencijos tarpusavyje? Vis dėlto mūsų šalies muzikinė rinka labai siaura.

Sveika konkurencija tik dar labiau mus stumia į priekį, esu laiminga, kad turiu tokią draugę, kaip Iglė ir didžiuojuosi ja, palaikau, lygiai taip pat ir ji mane palaiko bei motyvuoja. Visada sergame viena už kitą bet kuriame žingsnyje, man ji tarsi šeimos narys, kaip sesuo.

Kokia yra smagiausia akimirka, patirta kartu su Igle?

Manau, kiekvieną dieną, kuomet bendraujame, atsiranda kažkas unikalaus. Galbūt nėra dalykų, kuriuos aš galėčiau išskirti, nes mūsų laikas kartu visuomet spontaniškas ir keliantis šypseną. Su Igle galime juoktis net jei tam ir nėra priežasties (šypsosi)

Esi tikras energijos užtaisas! Ko gero, ramybės būsenoje tave išvysti galima itin retai?

Reikėjo laiko, daug darbo tam, jog pagaliau galėčiau parodyti tikrąją save ir būti tokia, kokia esu. Šiandien esu pasiruošusi dalintis energija, kuri kartais trykšta per kraštus, nes mano tikslas yra muzikos būdu atnešti kiekvienam bent dalelę šviesos.

Turi puikią išvaizdą - skaisčią odą, ilgus plaukus. Esi užimta mergina, ar daug dėmesio skiri veido odos ar plaukų priežiūrai, o galbūt tai genetikos dovana?

Pagrindiniai trys aspektai – papildai, sveika mitybą ir sportas. Gali būti, jog svarbų vaidmenį atlieka ir genetika.

Pats šilčiausias žmogus mano gyvenime Mamukas ❤️ @mmortaa love you😘😘 "kai mama atrodo geriau uz tave😂" PASIDIDŽIAVIMAS 💪🏼🔥💕 #momdoughter #proudofmymom #loveyou #motivation #thateyes #beyourself #onlygoodvibes #kissesandhugs 💋

A post shared by MAR!JA❤️ (@marijagrabstaite_official) on Jan 20, 2018 at 6:52am PST

Atletiškas kūno formas dailini sportuodama. Kiek kartų per savaitę skiri aktyviai veiklai ir kokia konkrečiai tai yra veikla?

Per savaitę sportuoju 5 kartus pas labai gerą asmeninį trenerį, privačiai lankau kick box treniruotes. Žiemos sezonu mėgstu slidinėti, vasarą patinka užsiimti vandenlenčių sportu, taip pat mėgstu važinėtis dviračiais bei riedučiais.

Parašyk trumpą palinkėjimą, kurį norėtum perduoti savo klausytojams ar socialinių paskyrų sekėjams!

Linkiu būti stipriems, žinoti, kad visada yra išeitis ir toliau sekti mane bei klausytis mano kuriamos muzikos, nes tokiu būdu galėsite pasikrauti energijos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis