Pagaliau paaiškėjo, kodėl Angelina Jolie nyksta akyse (FOTO)

Panašu, jog nuo gražiausios pasaulyje moters tituluojamos aktorės Angelinos Jolie nusisuka likimas. Šiuo metu Angelina ne tik atrodo pervargusi ir sulysusi, bet ir... kenčia nuo savo vyro apgavysčių.

Užsienio spauda praneša, jog prie aktorės neįtikėtino svorio kritimo bei nuolatinio nuovargio yra prisidėjęs ir jos vyro, aktoriaus Brado Pitto elgesys.

Angelina ir Bradas
Angelina ir Bradas
Vida Press

Artimi porai šaltiniai teigia, jog aktorius savo žmoną apgaudinėja su jų vaikų aukle. Žmonės kalba, jog garsus aktorius labai jau meiliai bendrauja su jų vaikus prižiūrinčia mergina ir tokiu savo elgesiu skaudina žmoną. Teigiama, jog Bradas šiuo metu yra nutolęs nuo savo mylimosios tiek dvasiškai, tiek fiziškai.

Ar ne tai sukelia kraupų Angelinos lysimą? Gerbėjai būgštauja, jog Angelina serga rimtu valgymo sutrikimu, tačiau kai kurie sako, jog toks aktorės liesėjimas gali būti susijęs su jos vyro neištikimybe.

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press

Anot šalia garsiosios poros esančių žmonių, vaikus prižiūrinti auklė lyg tyčia visuomet atsiduria prie Brado, o šis tam ir nesipriešina - dažniausiai nestokoja entuziazmo ir jai šypsosi.

Ar iš tiesų vienai tvirčiausių Holivudo porų tituluojamai porai atėjo galas? Regis, Bradas iš tiesų tinkamai nevertina jo ir Angelinos santykių. Tiesa, konkrečių įrodymų, jog aktorius iš tiesų kažką jaučia namų auklei, nėra. Vis dėlto kalbos nekiltų veltui...

Belieka tikėtis, jog pora susitvarkys su iškilusiomis problemomis, o Angelina viešumoje pasirodys sveikesnė ir žvalesnė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis