Didžiulę armiją prenumeratorių „YouTube“ kanele turinti Lina Saulutė: neįtikėtina, kokią naudą jaunam žmogui teikia „vloginimas“ (FOTO)

Lietuviškosios YouTube padangės žvaigždė, beveik 30 tūkst. prenumeratorių internetinė platformoje turinti Lina Saulutė - pavyzdys, kaip net ir būnant jauno amžiaus galima pritraukti tūkstančius smalsuolių, susidomėjusių internete talpinamais vaizdo įrašais.

Linos Youtube vaizdo įrašų tematika įvairi - vilnietė talpina filmukus, kuriuose rengia įvairius konkursus, aptaria savo kasdieninę dieną ar rodo smagias akimirkas, kuriuose įamžintas makiažo iššūkis. Jaunasis interneto proveržis - kūrybinga ir originalumo nestinganti asmenybė, kuri pasižymi puikiais komunikaciniais gebėjimais, be kurių joks vlogeris nepelnytų dėmesio. Lina atvira - labiausiai jos kūrybiškumą išlaisvina buvimas tarp kūrybingų žmonių, todėl ji džiaugiasi, jog vloginimas tapo ne tik puikiu savęs realizacijos būdu, bet ir prapletė pažinčių ratą.

Jei dar neseki Linos Youtube kanale, tuoj pat tai padaryt užsukusi į jį. Linos Saulutes YouTube kanalo nuorodą rasi ČIA.

Metas pašnekinti ir pačią Liną. Išsiaiškinsime, kaip jaunoji mergina atrado interneto pasaulį (ar jis atrado ją) bei kokios yra jos tolimesnės vizijos dėl veiklos internete. Paskaitome!

Kas tave paskatino pradėti YouTube veiklą, kaip nusprendei, jog vloginimas gali būti puiki savęs realizacija?

Jei atvirai, į YouTube veiklą įžengiau visiškai netikėtai ir net pati nežinodama, kas manęs laukia bei kaip viskas klostysis ateityje. Ko gero, didžiausias motyvatorius, paskatinęs mane vloginti, buvo mano brolis Andrius. Jis patarė man pabandyti bei neabejoti pasirinkimu.

YouTube kanale turi daugiau nei 27,000 prenumeratorių, o tai didžiulis skaičius, turint omenyje Lietuvos interneto rinką. Papasakok, kaip tau pavyko to pasiekti?

Turbūt, kaip sakoma, atsidūriau tinkamoje vietoje, tinkamu laiku ir dariau tai, kas man patinka. I š tiesų nesistengiau išpopuliarėti ir apsimetinėti tuo, kas nesu.

Kas labiausiai tave žavi vlogerės veikloje?

Vienas iš pagrindinių labiausiai mane žavinčių dalykų yra tai, kad kurdamas tu gali atrasti save. Be to, internetinė veikla pradeda išsiaiškinti bei suprasti savo siekius ateityje.

Ar turi gyvenime autoritetą? Kas tai?

Autoritetą turiu ir tai – mano vyresnysis brolis Andrius. Jam visada pavyksta pasiekti tai, ko jis nori ir tai mane labai žavi.

Ar iš vloginimo gauni kokią nors naudą?

vloginimo, kalbant iš materialiosios pusės, negaunu labai daug ir neuždirbu tiek, kiek kiti galvoja. Vis dėlto vlogindama aš tobulėju šioje srityje, įgyju vis daugiau patirties ir susipažįstu su naujais žmonėmis. Taip pat dalyvauju įvairiuose renginiuose, iš kurių pasisemiu labai daug idėjų, kūrybiškumo. Tai mane motyvuoja toliau stengtis ir kurti.

Pasakyk atvirai, ar ateityje matai save kaip vieną garsiausių Lietuvos, ar galbūt net pasaulio, vlogerių?

Kas bus ateityje, net nenutuokiu. Jei atvirai, net pati nesu įsitikinusi, kad tęsiu veiklą YouTube platformoje, tačiau visko gali būti, nes gyvenimas neprognozuojamas.

Kuo esi išskirtinė, kaip asmenybė ir kaip vlogerė, tavo pačios nuomone?

Manau esu išskirtinė, nes filmuodama įtraukiu savo šeimos narius ir su visais esu atvira, nuoširdi. Nesistengiu filmuoti vaizdo įrašų pagal scenarijų ar projektinį darbą. Mano siekis - pritraukti žiūrovų auditoriją, kuriems tai patiktų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis