Skandalų supurtytas Cucko Basso vaidmenį atlikęs aktorius apsileido? Taip leidžia manyti nuotraukos (FOOT)

Praėjusių metų pabaigoje pramogų pasaulį sukrėtęs skandalas apie garsaus aktoriaus, serialo Liežuvautoja žvaigždės Edo Westwicko tariamus seksualinius moterų išnaudojimus privertė įžymybę, daugelio merginų numylėtinį pasitraukti į šešėlį.

Seksualiniu priekabiavimu bei išprievartavimu kaltintas aktorius nuo gruodžio mėnesio Instagram tinkle nepaviešino nė vieno įrašo ar nuotraukos, nors iki tol socialinėse medijose buvo ganėtinai aktyvus. Nors kaltinimai seksualiniu išnaudojimu teismo nebuvo patvirtinti teisingais, regis, Edas iki šiol negali atsigauti po jį sukrėtusio įvykio. Šiuo metu aktorius daugiausiai laiko leidžia su, kaip pats teigia, didžiausiu jo gyvenimo ramsčiu, mylimąją Jessica Serfaty. Būtent ji padėjo Edui išgyventi sunkią krizę, kuri palaužė ne tik vidinį, bet ir išorinį Edo pasaulį. Pramogų pasaulio renginių duris užvėręs Edas paskutinį kartą ant raudonojo kilimo pozavo lapkričio pabaigoje ir, regis, nebus pasiryžęs atsiduoti viešumai dar ilgai.

Kadangi Edą apkaltinusių merginų parodymai nėra pagrįsti ir daugelis abejoja jų teisingumu bei nujaučia, jog moteriškosios lyties atstovės tenori pasipelnyti ar patraukti dėmesį, vieningieji bei tikrieji Edo gerbėjai neapleidžia aktoriaus bei visokeriopai jį palaiko. Deja, pats aktorius šiuo metu mieliau laiką leidžia artimųjų draugijoje nei stengiasi internetiniu būdu ar realybėje komunikuoti su savo fanais.

Su Jessica laiką Niujorke leidęs aktorius nė iš tolo nepriminė džentelmeniškumo simbolio, kurį pelnytai jam buvo skyrę kino mylėtojai. Visuomet pasitempęs ir be proto žavus - toks Edas žvelgdavo į fotografų objektyvus viešuose renginiuose. Vis dėlto patirtos nesėkmės padarė įtaką jo išvaizdai ir stiliui - Edas rodosi pavargęs nuo viešumo ir troškimo atrodyti kuo elegantiškiau. Seną, aptrintą odinę striukę popietei mieste pasirinkęs aktorius tarsi trokšta perteikti žinią - atstokite nuo manęs ir man brangių žmonių, aš pavargau. Nors, regis, Jessica ir Edas nestokojo geros nuotaikos, gali būti, jog tokie jie pasirodė tik pamatę paparacius. Kas dedasi vidiniame Edo pasaulyje nežinia, tačiau kiek supaprastėjusi įžymybės išvaizda sufleruoja, jog šiuo metu jis nėra ramus.

NEW NEW 😎 @edwestwick in LA yesterday #edwestwick #LA #chuckbass #gossipgirl

A post shared by Coteee (@ccoteee) on Jan 20, 2018 at 12:39pm PST

New pics of Ed with his girlfriend Jessica during lunch in Los Angeles! 😍❤🔥 #edwestwick #jessicamichel #losangeles #girlfriend #moments #2018 #california #gossipgirl #chuckbass #whitegold #vincentswan #brazil #goodnight #boanoite #brazil #babys #love

A post shared by Ed Westwick Brazil (@heartwestwick) on Jan 21, 2018 at 2:44pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis