Pamatyk, kas tapo dailiausio pasaulyje gydytojo išrinktąja (FOTO)

Sakoma, jog dailūs žmonės ilgai vieniši nelieka. O jei dar išmintingi ir perspektyvūs! Prieš kiek laiko rašėme apie visas pasaulio merginas sužavėjusį gražiausią pasaulio gydytoją Dr. Mike.

Tuo metu skaitytojoms pasėjome viltį, jog kiekviena gali užkariauti gražuolio gydytojo širdį, mat ji jau ilgą laiką buvo laisva. Vis dėlto savaitgalį interneto platybėse pasklido žinia, jog dailusis gydytojas yra užimtas!

Taip ir dužo į šipulius gausybė širdžių... Dr. Mike (26 m.) išrinktoji - nuostabaus grožio Mis Visata konkurso laimėtoja filipienietė Pia Wurtzbach (26 m.). Gerbėjai įtarė apie jų santykius, mat gydytojėlis prieš mėnesį jau buvo Instagramo tinkle patalpinęs nuotrauką su gražuole Pia. Iš tiesų, kartu šie du jauni žmonės atrodo tiesiog pritrenkiančiai ir tikrai pretenduoja tapti gražiausia pasaulio pora.

Tiesa, Dr. Mike prisipažino, jog jų santykiai dar labai švieži ir jis nežino, kur jie nuves. Visgi Pia jau mėgaujasi gražuolio gydytojo dėmesiu - puikuojasi jai dovanotomis rožėmis. Belieka laukti nuotraukų su prabangiais perlais ir nuotraukomis iš prašmatnių restoranų?

O ką manai tu apie naujai susikūrusią porelę - ar verta Pia gražiausio pasaulio gydytojo širdies?

Sweetness is my weakness. #LikePoison ❤

A photo posted by Pia Alonzo Wurtzbach (@piawurtzbach) on Nov 23, 2015 at 5:11am PST

And before I go to sleep.. Thank you @iamdoc for this amazing shot! ❤

A photo posted by Pia Alonzo Wurtzbach (@piawurtzbach) on Dec 8, 2015 at 11:07pm PST

Pia and Prada ❤🐶👑 Had the most amazing time with my fellow countrymen for my Homecoming Special at the Araneta Coliseum. Felt like I won all over again. Maraming salamat po. Mahal ko po kayong lahat. ❤

A photo posted by Pia Alonzo Wurtzbach (@piawurtzbach) on Jan 28, 2016 at 9:08am PST

@miyakemakeup 💋👑💄

A photo posted by Pia Alonzo Wurtzbach (@piawurtzbach) on Jan 9, 2016 at 2:39pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis