Nauji tobulučiai: kylanti atlikėja Marija Grabštaitė džiaugiasi žymaus vaikino draugija (FOTO)

Regis, naujos pramogų pasaulio poros kuriasi net greičiau nei spėja šilti oras. Kylančios atlikėjos ir X faktoriaus nugalėtojos Iglės Bernotaitytės geriausios draugės Marijos Grabštaitės gyvenimas šiuo metu nuspalvintas ryškiomis romantikos spalvomis.

Kartu su nauju mylimuoju, taip pat atlikėju bei radijo laidų vedėju Petru Dauniu tolimojoje Kenijoje atostogavusi mergina jau grįžo į gimtinę ir yra kupina nuostabių kelionės potyrių. Atrasti naujas šalis, pažinti kultūras, mėgautis saule, jūra - nuostabu, tačiau dar nuostabiau tai daryti kartu su mylimu žmogumi!

Pirmoji Marijos socialinėje medijoje paviešinta nuotrauka kartu su mylimuoju pastebėta kovo mėnesį, o po jo jaunuolių romantiški santykiai įgavo spartų pagreitį. Marija su Petru buvo pastebėti kartu leidžiantys laisvalaikį, dalyvaujantys koncertuose, o jų pirmuosius draugystės mėnesius vainikavo kelionė į Afriką.

Du žavūs, charizmatiški ir socialinėse medijose aktyvūs žmonės atidžiai sekami gerbėjų, todėl pastariesiems pro akis neprasprūsta nė viena detalė. Marija šiuo metu socialinėse medijose turi jau virš 40 tūkst. sekėjų ir jų skaičius sparčiai auga, o Petras - virš 11 tūkst. jį sekančių internautų.

Puiku tai, jog Mariją bei Petrą vienija ne tik meilė kelionėms, bet ir muzikai, kuri, ko gero, sujungė šiuos du jaunuolius. Lauksime naujų poros romantiškų akimirkų ir, be abejo, bendro dueto muzikinėje scenoje!

Pool 🎱 #challenge #poolgame #beyourself #onlygoodvibes #kissesandhugs 💋❤️🏄🏼‍♀️

A post shared by MAR!JA❤️ (@marijagrabstaite_official) on Apr 7, 2018 at 6:52am PDT

#hollywood ❤️

A post shared by MAR!JA❤️ (@marijagrabstaite_official) on Mar 17, 2018 at 1:03pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis