Pavasarį švelnumas nebemadingas, ruoškis rokenrolui

Sunku patikėti, bet mada vėl atsigręžė į platformas. Ir anaiptol ne subtilias, o svaiginančiai masyvias. Pavasarį būk pasiruošusi ūgtelėti bent 10-15 centrimetrų.

Žinoma, avėti superaukštų platformų nesiūlome, jei nesi idealiai įvaldžiusi aukštakulnių. Net ir platforminiai lygiapadžiai tokiu atveju gali būti kietas riešutėlis, todėl pradėk nuo mažesnių - jos ne mažiau madingos.

Vida Press nuotr.

Superaukštos platformos, nors ir puikuojasi tendencijų aukštumose, labiau tinka madų šou kaip akį traukiantis akcentas arba vakarėliuose, kai reikia atrodyti įspūdingai, bet vaikščioti ne tiek ir daug.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Jei nori 100 procentų spėti su mada, tavo platformos turėtų būti grubaus grunge, rokerių ar net gotų stiliaus: juoda oda, spygliai arba kniedės, platūs diržai ir dantytas platforminis padas. Būtent tokie sandalai bus madingiausi šią vasarą.

Vida Press nuotr.

Vida Press, zara.com ir net-a-porter.com nuotr.

Zara.com, mango.com, net-a-porter.com ir nordstrom.com nuotr.

Kol orai dar per ankstyvi sandalams, ieškok sportinių storapadžių arba suvarstomų vyriško stiliaus batelių plokščiu platforminiu padu. Sportinius storapadžius pamėgo ne viena garsenybė: Rihanna, Rita Ora, Vanessa Hudgens, Miley Cyrus ir kitos.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis