Apvalių formų gražuolė šokiravo: parodė tai, kas nėra derama (FOTO)

Visai neseniai rašėmė apie sparčiai populiarėjančią plus size dydžio manekenę Iskra Lawrence. Į modelį Gigi Hadid kaip du vandens lašai panaši Iskra pasauliui itin atvirai demonstruoja savo moteriškas kūno formas.

Jokios susikaustymo ar kompleksų - taip galima apibūdinti kylančią plus size manekenę. Iskra visai nesigėdina savo apvalensių formų ir teigia, jog jos yra ne trūkumas, o privalumas. „Apvalios formos man atvėrė kelią į modelių pasaulį - ir visai nereiškia, jog dėl to aš turėjau tapti smilgele ir nuolatos badauti“, - viename interviu teigė Iskra.

Modelis teigia, jog tiesiog dievina skanų maistą, o naujausioje fotosesijoje Iskra pribloškė savo gerbėjus - mergina pozavo įvairių skanumynų apsuptyje.

Vis dėlto ne nuotrauka, liudijanti Iskros meilę maistui, labiausiai šokiravo jos Instagramo sekėjus. Mergina įkėlė vaizdo įrašą, kuriame besigardžiuodama valgo traškučius, o vėliau parodo nepadorų gestą, skirtą visiems jos kritikams. Tai noras išsišokti ar tiesiog troškimas parodyti pasauliui, jog manekenės neprivalo laikytis alinančių dietų?

✨😝Had to make a #slow-mo too😂...This is for anyone who has ever been called FAT. Thanks for the inspirational words on a recent pic @zseanzbrown 👇🏼 "Fat cow. It's only cus every F****r on this planet is obese that that's the norm... Plus-size models? give me a F*****g breaking. Everyone needs to stop eating McDonald's, the NHS is f****d because of people like her eating too many bags of crisps." Ps I do not condone binge eating. I eat whatever I want in moderation. I will eat crisps but I'll also make healthy home cooked meals and workout regularly. The message is who gives a F what anyone else thinks of you. YOU are the only one who decides yourself worth✨ And sorry I'm usually not rude or give anyone the finger but these online trolls smdh 😂😂😂 #iskralawrence #everyBODYisbeautiful

A video posted by 🌙iskra✨ (@iamiskra) on Apr 1, 2016 at 10:45am PDT

Kaip bebūtų, Iskra iš karto po įkelto vaizdo įrašo suskubo atsiprašinėti gerbėjų už tokį gestą ir teigė, jog nenorėjo nieko įžeisti. Visgi ne vienas apstulbo tokiu merginos elgesiu - kur dingo puikios manieros?

O kaip tu manai, ar dera taip elgtis garsiam modeliui?

Daugiau plus size modelio gyvenimo momentų gali išvysti čia:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis