PANELĖ šiandien kviečia į tiesioginę transliaciją su Monika Pundziūte!

Atėjus pavasariui pats laikas išlįsti iš redakcijų, mokyklų, namų. Ta proga, atšilus orui, PANELĖ kviečia pasivaikščioti žymiausias ir įdomiausias Lietuvos jaunasias žvaigždutes. Šiandien kavą parke gersime su „X faktoriaus“ nugalėtoja Monika Pundziūte. Jau 14 val. PANELĖS feisbuko profilyje startuoja tiesioginė transliacija iš Bernardinų sodo, įsijunk!

Niekada nepaliekame savo skaitytojų be prizų, o šį kartą ruošiame jums ypatingą staigmeną. Net trys ištikimiausios Monikos gerbėjos, uždavusios įdomiausius klausimus, laimės PANELĖS žurnalą, kuriame slepiasi išsamus Monikos interviu, su pačios dainininkės parašu!

Viskas, ką tau reikia daryti, tai 14 val. įsijungti PANELĖS feisbuko profilyje rodomą tiesioginę transliaciją, užduoti klausimą komentare ir laukti, kuomet Monika, pokalbio pabaigoje, paskelbs laimėtojas. Net valandą truksiančioje transliacijoje, vaikštinėdama po parką Monika atsakys į sukčiausius ir nepatogiausius klausimus apie užklupusią šlovę, netikėtai sutiktą meilę, artėjančius brandos egzaminus ir sudėtingą pasirinkimą, kur gyvenime sukti toliau.

Iki greito!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis