Atskleistas tikrasis Kylie Jenner veidas - jis nustebins (FOTO)

Aštuoniolikmetės realybės šou žvaigždės Kylie Jenner pilna visur - žurnalų viršeliai, internetiniai portalai, televizija, ji taip pat yra okupavusi jaunimo dievinamą Instagramą ir Snapchatą.

Kylie prisipažino - meile sau ji negali skųstis ir neretai pati peržiūrinėja savo Instagramo įrašus bei nuotraukas, kurių yra daugybė. Mergina kiekvieną dieną socialiniame tinkle parodo gerbėjams kažką naujo - nesvarbu, ar tai būtų stilingas bikinis, ar naujai išmokta makiažo technika. Būtent dėl per didelės meilės sau Kylie yra kritikuojama, visgi ir aršiausi kritikai negali paneigti - visiems maga nors akies krašteliu žvilgtelėti į realybės šou žvaigždės gyvenimą.

@glamouruk June Cover @ukglamour @joelvinglamoir @alexeihay @jenatkinhair @patidubroff @tombachik

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Apr 28, 2016 at 6:44pm PDT

Shooting Kendall&Kylie swim for TopShop. Coming soooon 😋

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Apr 27, 2016 at 11:13am PDT

Egoistė, savimyla, o gal valdinga panelytė? Naujausiame Glamour interviu Kylie pagaliau atveria tikrąją save. Garsiam žurnalui jaunoji mergina atskleidė, jog iš tiesų ji visai nėra dėl selfių pakvaišusi savimyla. Ji - tikra feministė ir mano, jog gyvenime viską turi padaryti pati. ,,Esu jauna, talentinga moteris ir nepriklausau nei nuo vyro, nei nuo ko nors kito. Aš pati kuriu verslą ir uždirbu pinigus. Jaučiu, jog kiekvienai jaunai merginai esu pavyzdys", - pasakojo Kylie.

😊

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Apr 21, 2016 at 10:34pm PDT

Mergina prisipažino, jog iš savo motinos Kriss Jenner nėra paėmusi nė cento jau penkerius metus. ,,Kai tik pradėjau vystyti savo verslą, už viską - drabužius, makiažo priemones, automobilius, namus ir visa kita moku pati", - didžiuodamasi kalbėjo įžymybė.

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Apr 28, 2016 at 11:28am PDT

Jei atrodo, jog Kylie pinigus švaisto kairėn - dešinėn, mergina šį įsivaizdavimą taip pat paneigė. Anot Kylie, ji labai atidžiai žiūri į piniginius reikalus ir viską skrupulingai paskaičiuoja, todėl bet ko neperka.

Ar tau Kylie vis dar atrodo tuštutė savo grožį įsimylėjusi įžymybė? Mes pamažu keičiame nuomonę...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis