Audras sukėlusios suapvalėjusios Rihannos nuotraukos: „Nuostabi mergina virto baisuokle?“ (FOTO)

Atlikėja Rihanna nuo seno mėgo provokuoti, tiesiog anksčiau tai darė kiek subtiliau. Anot net pačių ištikimiausių atlikėjos fanų, priaugusi dešimt kilogramų ji turėtų demonstruoti kiek mažiau nuogo kūno.

Prieš pusdienį nuotraukomis iš naujausios fotosesijos savo Instagram kanale pasidalinusi atlikėja sulaukė daugybės komentarų ir nuomonių. Deja, daugiau nei pusė jų buvo ne palaikantys, o negatyvūs.

Itin neįprastos formos smėlio atspalvio apdarą, atidengianti krūtinę bei šlaunis fotosesijai pasirinkusi Rihanna iš nuotraukų spinduliavo pasitikėjimą ir galią. Muzikos karaliene tituluojama atlikėja kaip visuomet pasirinko efektingą įvaizdį. Puiku, jog Rihanna tikrai nėra jautruolė, kuri skaudžiai reaguotų į kiekvieną piktoką komentarą. O šį kartą komentatoriai negailėjo pagiežos bei visiškai užmiršo, kokia didi vertybė yra tolerancija:

„Kodėl tu tokia stambi?“ Tau reikia griebtis dietos... Na, bet tavo kuriama muzika vistiek nuostabi “ „Šlykštu...“ „ „Tai keisčiausias apdaras, kokį tik esu regėjęs“ „Turint tokias kūno formas jas reikėtų slėpti, o ne taip atvirai demonstruoti“ „Nuostabi mergina virto baisuokle?“, - štai tokie ir dar bjauresni komentarai pylėsi po Rihannos fotografijomis.

Galbūt iš tiesų Rihanna nebėra ta liekutė atlikėja, kuri užkariavo sceną, tačiau drabstytis purvais tuomet, kai pasaulyje gausu patyčių bei netolerancijos paskatintos savigraužos, nevalia. Rihanna vis dar karalienė, tiesa?

drag.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Apr 15, 2018 at 11:54am PDT

extra af. #chella18

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Apr 15, 2018 at 11:38am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis