Jaunosios žvaigždės ir jų mamytės - panašumai akivaizdūs (FOTO)

Brangiosios mamos - būtent jos visas mus palaiko vingiuotame gyvenimo kely. Kiek kartu prisijuokta, kiek išsipasakota, kiek išsiverkta... Motinos dienos proga nusprendėme pasižvalgyti po jaunųjų pasaulio žvaigždučių šeimas ir aptikome, jog kai kurios mamos ir dukros panašios ne tik išore - jas sieja ir neįtikėtinai tvirtas ryšys.

Jolanda Foster ir Gigi Hadid. Dvidešimt pirmojo amžiaus It girl tituluojama manekenė Gigi Hadid turi itin stiprius genus. Kitaip ir nebus, kadangi jos mamytė - legendinis modelis bei televizijos žvaigždė Jolanda Foster. Šviesiaplaukės mama ir dukra itin artimos - kartu ne tik pasirodo viešuose renginiuose, eina apsipirkinėti, bet ir dalinasi kiekvienu išgyvenimu. Tiesa, Jolanda viename interviu pasiskundė, jog savo dukrelę mato vis rečiau ir rečiau... Galbūt dėl to, jog beveik visą laiką Gigi skiria mylimam dainininkui Zaynui Malikui?

Gigi Hadid su mama
Gigi Hadid su mama
Vida Press

Taylor Swift ir mama Andrea. Taylor tapimą pasauline žvaigžde visą laiką atidžiai stebėjo jos brangi mama Andrea. Iš paprastos šeimos kilusi Taylor mokykloje buvo pavyzdinga mokinė - mokėsi tik dešimtukais, o laisvalaikiu grodavo iki tiek, jog... jos pirštai pasruvdavo krauju! Taylor mama visuomet palaikė dukros siekius, o kai Taylor suaugo, atėjo metas ir jai parodyti mamai palaikymą. Šiuo metu Andrea gydosi nuo vėžio, todėl Taylor kartu su savo vaikinu didžėjumi Calvinu Harrisu atidžiai rūpinasi mama. Kai šalia toks palaikymas, liga privalo atsitraukti!

Taylor Swift su mama
Taylor Swift su mama
Vida Press

Selena Gomez ir mama Mandy. Selenos ir mamos Mandy santykiai - ne patys tvirčiausi. Na, bent jau taip kalbėjo aplinkiniai, kai Selena atleido savo pačios mamą iš vadybininkės pareigų. Visgi profesinius ryšius nuo asmeninių atskyrusi Selena iki šiol su mama palaiko artimą ryšį - pavyzdžiui, kartu susitinka papietauti ar pasivaikščioti. Tai, jog Selena nedažna viešnia namuose, aišku daugeliui. Kai turi tiek veiklų, neretai vienintelis kontaktas su šeima tampa skambučiai telefonu...

Selena Gomez su mama
Selena Gomez su mama
Vida Press

Cindy Crawford ir Kaia Gerber. Dvi geriausios draugės - būtent taip galima apibūdinti supermodelio Cindy Crawford ir jos penkiolikmetės dukrelės Kaia Gerber santykius. Jos tiesiog neišskiriamos! Kol mama dukrai atveria grožio paslaptis ir dalina patarimus, susijusius su išvaizda, dukra sėkmingai seka mamos pėdomis ir tikėtina, taps vienu garsiausių šiuolaikinių modelių. O dukros ir mamos panašumas tiesiog stulbina!

Kaia Gerber su mama
Kaia Gerber su mama
Vida Press

Kylie Jenner, Kendall Jenner ir Kriss Jenner. Garsiųjų sesučių mamytė - kietas riešutėlis. Visame pasaulyje žinomam Kardashian klanui vadovaujanti Kriss ne veltui yra tituluojama pačia pačiausia mama - juk ji ne tik išaugino šešis vaikus, bet ir vadovauja kompanijai Jenner Productions. Tiesa, daugelis pokštauja, jog sunkoka įžvelgti mamos ir jos dukrų panašumą - juk kardashianės tikrai nėra natūralistės ir neaplenkia plastinės chirurgijos kabinetų...

Kylie Jenner su mama
Kylie Jenner su mama
Vida Press

Kendall Jenner su mama
Kendall Jenner su mama
Vida Press

Ariana Grande ir jos mama Joan. Aksominio balso savininkė judrumą bei energiją paveldėjo iš savo mamytės Joan, kuri yra tituluojama viena mieliausių įžymybių mamų. Arianos ryšys su mama - itin artimas, nes Joan visokeriopai palaiko savo garsiąją dukrą ir lydi ją į koncertinius turus. Sklinda gandai, jog Joan geba prajuokinti net akmenį, todėl susitikusios kartu su Ariana jos negali nustoti kikenti. Tai bent duetas, ar ne?

Ariana Grande su mama
Ariana Grande su mama
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis