10 stiliaus klausimų Simonai Banditai (FOTO)

Pastaruoju metu stilingąją laidų vedėją ir vieną garsiausių DJ Lietuvoje Simoną Banditą „pagauti“ nelengva – ji kasdien atakuoja radijo stoties „Zip FM“ eterį, jau planuoja vasaros laidos projektą Jungtinėse Amerikos Valstijose, kuria savo aksesuarų liniją, o pirmadienį savo muzikos gerbėjus kviečia į nemokamą mados ir muzikos renginį ir „pop up“ parduotuvės atidarymą „„Coca-Cola“ POP UP street fest ft. Agnė Kuzmickaitė“, kuris vyks prie prekybos centro „Ozas“.

Kaip ši veikli moteris suspėja ne tik nudirbti darbus, bet ir išlikti žavi ir stilinga? Štai 10 stiliaus klausimų Simonai Banditai.

1. Be kokio drabužio neįsivaizduoji savo dienos? Geri batai ir odinis/džinsinis švarkelis sudeda visus taškus ant i.

2. Kaip gimė Tavo jau firminiu ženklu tapusi šukuosena? Iš nežinojimo, kuo ją galėčiau pakeisti ir baimės, kad kita šukuosena man netiks.

3. Mėgstamiausias aksesuaras/spalva? Labiau nei bet kokį kitą aksesuarą šiuo metu nešioju odines kojines. Dėl spalvos - žiemą juoda, o vasarą - balta arba mėlyna. Ypatingomis progomis renkuosi raudoną.

Pirma pavasario siena su besiilsinciais akiniais ir pabegusia pedkelne!

A photo posted by Simona Albaviciute (@simonaalbaviciute) on Mar 1, 2016 at 5:58am PST

4. Tokiai aktyviai merginai kaip Tu, svarbiau patogumas ar mada? Turiu savo patogųjį komplektuką ir visada kolegoms sakau - jei apsirengusi timpas, kedus ir ilgą maikutę, neturėjau laiko. Visai neseniai atsikračiau nenešiojamų daiktų, o tie, kurie liko - dera prie bet ko. Todėl net ir patogiai apsirengęs gali likti stilingas.

5. Pastovus stilius ar įvaizdžių įvairovė? Mano pastovus stilius ir yra įvaizdžių įvairovė. Mėgstu maišyti savo ilgas odines kojines su sportine ledo ritulio „maikute“. Arba prie „Adidas“ kombinezono ar „Coca-Cola“ bliuzono avėti aukštakulnius.

6. Kas be drabužių, Tavo nuomone, suteikia žmogui stilingumo? Tai, kaip jis jaučiasi su tais drabužiais. Esu girdėjusi labai gerą frazę apie tai, kad su drabužiu žmogus negali jaustis kaip su kostiumu. Todėl jei tą patį rūbą uždėsime ant kito žmogaus, jis jausis nepatogiai, nestilingai, negražiai. O ant kito ir nutrintas nutįsęs megztinis atrodys kaip aukščiausia mada.

10 ZIP FM!

A photo posted by Simona Albaviciute (@simonaalbaviciute) on Apr 23, 2015 at 1:15pm PDT

7. Tavo stiliaus patarimas panelei? Nešioti tai, su kuo ji jaučiasi gerai. Pamenu, kai buvau maža, nusipirkau grublėto pado mokasinus, nuo kurių mano tėvai bandė mane visaip atkalbėti, nenorėjo, kad nešiočiau. O man jie taip patiko! Ir kad ir ką man besakė, užsidėjus tuos batus jaučiausi lyg gavusi magiškų galių. Jaučiausi labai graži. Todėl jei koks nors daiktas jums suteikia tų „magiškų galių“, nešiokit. Žinoma, jei jis nesikerta su tam tikros aplinkos taisyklėmis arba nežeidžia aplinkinių.

8. Asmenybės, kurių stilius Tave įkvepia? Maiklo Jacksono arba Princo „neperspjaus“ niekas. Tačiau prisipažinsiu, šiandien neseku žymių žmonių ir jų stiliaus nemedžioju. Mane labiau įkvepia gyvai pamatyti žmonės, jų skleidžiamos emocijos ir pažintos kultūros. O nauja idėja atsiranda tiesiog vakare stovint prie veidrodžio, iš vieno daikto iškirpus visai kitą formą ir prie jos priderinus kažką netikėto.

Feels like Barcelona!

A photo posted by Simona Albaviciute (@simonaalbaviciute) on Apr 27, 2016 at 1:29am PDT

9. Kasdienis makiažas: daugiau ar mažiau? Kiekvieną dieną mane retai pamatysi pasidažiusią. Esu dėkinga savo močiutei už stiprų antakių geną, todėl bruožų ryškinti nemėgstu. Paprastą dieną man užtenka mano odai tinkančio kremo. Žinoma, ypatingomis progomis mėgstu pasipuošti.

10. Kaip dviem žodžiais apibūdintum savo stilių? Įvaizdžių įvairovė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis