Puotos nevykėlės: garsios žvaigždės susimovė svarbiausiame mados renginyje (FOTO)

Kasmet gegužės pradžioje vykstantis pokylis "Met Gala" vadinamas vienu svarbiausių mados pasaulyje. Jame dalyvauja tik įtakingos kviestinės žvaigždės, o jų aprangos po puotos dar ilgai aptarinėjamos. Vienos puikuojasi stilingiausiųjų titulais, kitos patiria gėdingus stiliaus fiasko.

Į "Met Gala" susirenka gausybė mados ir pramogų pasaulio atstovų, šįmet čia dalyvavo ypač daug garsenybių iš muzikos pasaulio. Viešnios demonstravo ištaigingus apdarus, tačiau ne visoms pavyko išsirinkti tinkamą įvaizdį. Kasmetinis pokylis visuomet turi temą, kurios pagal aprangos kodo taisykles svečiai turėtų paisyti. Šiųmetė tema "Manus x Machina: Fashion In An Age Of Technology" ragino semtis įkvėpimo iš technologijų amžiaus, pažvelgti į ateitį ir gretinti aukštąją madą bei masinę produkciją.

Aprangos kodą suprato ne visos įžymybės, į stiliaus nesėkmių sąrašą pateko dar visai neseniai madistės titulą iškovojusi dainininkė Selena Gomez, taip pat savitą stiliaus suvokimą turinti Zoe Kravitz, ekstravagantiškoji Lady Gaga.

Selena Gomez, AP, AFP/Scanpix nuotr.

Zoe Kravitz, AP/Scanpix nuotr.

Lady Gaga, AFP/Scanpix nuotr.

Kritikos negailėta atlikėjai Katy Perry. Ji dažnai sulaukia prieštaringų vertinimų, nuomonės išsiskyrė ir dėl šio pokylio pasirinkimo. Katy vilkėjo ilgą karališką suknią, dabintą aukso gijomis, rakteliais ir žvilgiais elementais. Vakarinis apdaras atrodė įspūdingai, tačiau stilizavimas - šukuosena, makiažas - įvaizdį kaipmat sugadino.

Katy Perry, Reuters/Scanpix nuotr.

Katy Perry, Reuters/Scanpix nuotr.

Buvo ir tokių viešnių, kurios tarp metalo apkaustais žvilgančių svečių, vilkėdamos ko ne kasdienius drabužius atrodė tarsi vargdienėlės.

Grimes, AFP/Scanpix nuotr.

Amandla Stenberg, AFP/Scanpix nuotr.

Jemima Kirke, AFP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis