Apkūnių formų modelis - tarpas tarp šlaunų yra tik iliuzija (FOTO)

Tarsi kometa į žinomumo pasaulį įskriejusi apvalių formų modelis Iskra Lawrence (25 m.) nepaliauja kelti kalbų apie save. Šį kartą mergina visų dėmesį prikaustė pasidalinusi pikantiška nuotrauka Instagramo tinkle.

Prieš pora metų atsiradus terimui thigh gap (vadinamasis tarpelis tarp šlaunų), daugybė merginų visame pasaulyje pradėjo lieknintis vien dėl to, jog troško pasipuikuoti šiuo lieknumo simboliu.

Iskra, būdama moteriškesnių formų, stoja į kovą su thigh gap reiškiniu, vis dar populiariu tarp jaunų merginų ir prieš kelias dienas pasidalino nuotrauka, kurioje pozuoja atsistojusi taip, jog tarpo tarp šlaunų nesimatytų ir taip, jog jis aiškiai būtų matomas.

Po nuotrauka mergina rašė, jog nesvarbu, ar mergina turi tarpą tarp šlaunų, ar jo neturi, kiekviena yra skirtinga, o svarbiausia, jog būtų sveika ir laiminga. „Atminkite - socialiniai tinklai nėra tikras pasaulis ir neleiskite, jog kitų merginų nuotraukos jums sukeltų graužatį. Mes kiekviena turime didžiuotis savo pačių kūnais, juos gerbti ir mylėti. Patikėkite, kai pradėti mylėti savo kūną, atsitinka nuostabūs dalykai“ - teigė Iskra.

Iš tiesų, Iskra - puikus pavyzdys, kuris įkvepia pasitikėjimo savimi ir motyvuoja gerbti kūną, kurį suteikė gamta. Iskra savo pvyzdžiu siekia motyvuoti viso pasaulio merginas, kurios kompleksuoja dėl savo figūrų ir kenčia nuo per menko savęs vertinimo.

Kol daugelis kritikuoja apvalią manekenės figūrą ir teigia, jog jai vertėtų atidžiau žvelgti į tai, ką valgo, Iskra ir toliau skinasi kelią modelių pasaulyje. Merginos vardas jau žinomas daugeliui, besidominčiam grožio naujienomis, o fotosesijų ir filmavimų Iskrai tikrai netrūksta.

Daugiau apvalių formų manekenės gyvenimo momentų rasi čia:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis