Lietuviškoji „Gossip girl“: mano gyvenimas lyg pasaka (FOTO)

Vilnietė Eisvina Jurkevičiūtė (16) Žvėryno gimnazijos dešimtokė, tačiau ją jau žino tūkstančiai sekėjų virtualioje erdvėje. Ji pati savo gyvenimą vadina pasaka, o jos nuotraukų galerijos kitaip ir nepavadinsi: baseinai, begalė suknelių, vardinės rankinės, pavydėtinas laisvalaikis ir prabanga spindinti aplinka. Ar jaunosios princesės gyvenimas iš tiesų toks, kokį jį matome nuotraukose?

Eisvina, kaip tapai tūkstančių sekama mergina iš pasakos?

Sėkėjai niekuomet nebuvo mano siekiamybė, sau iškeliu visai kitokio pobūdžio tikslus. Socialiniai tinklai, tokie kaip „Facebook“ ar „Instagram“ man yra būdas bendrauti su aplinkiniais, išreikšti save, savo pomėgius. Kadangi turiu meninį potraukį, esu baigusi meno mokyklą ir nuo mažens užsiiminėju fotografavija, pagaunu akimirką ir moku ją patraukliai pateikti. Kokybė, spalvų raiška ir bendras nuotraukų suderinamumas turi didelę reikšmę. Galbūt yra tokių, kuriems mano fotografijų braižas patinka, dėl to užsitarnavau sekėjų dėmesį.

Eisvina Jurkevičiūtė
Eisvina Jurkevičiūtė

Be kokių grožio priemonių ir ritualų neapsieini kasdien?

Kiekvienas geras rytas prasideda nuo stiklinės vandens ir pozityvaus nusiteikimo. Nepraleidžiu daug laiko prie veidrodžio, tik tiek, kad jausčiausi savimi patenkinta ir atrodyčiau tvarkingai. Negaliu iškelti kojos iš namų be laikrodžio ar su netvarkingais plaukais. Tikriausiai dėl to kaltas mano zodiako ženklas, esu Mergelė. Kai rytas prasideda gera nuotaika, net tokios smulkmenos kaip suplyšusios pėdkelnės ar netikėtai užklupęs lietus neišmuša manęs iš vėžių.

Kaip tau pavyksta išsaugoti tokią skaisčią odą ir stiprius plaukus? Galbūt galėtum pasidalinti savo grožio patarimais ar triukais?

Dėl savo odos ir plaukų turėčiau būti dėkinga genams. Kasdienai naudoju „Kanebo“ drėkinamąjį veido kremą, kartą per savaitę naudoju namų gamybos kaukę. Plaukus palepinu serumais ar kosmetiniu žibalu, kas sustiprina plaukus ir suteikią žvilgesį. Kosmetikai renkuosi „Make Up For Ever“, „Max“, „Inglot“ firmų gaminius.

Eisvina Jurkevičiūtė
Eisvina Jurkevičiūtė

Ar mėgsti žiūrėti serialus, skaityti knygas?

Vasaros atostogų metu leidžiu sau peržiūrėti mėgstama serialą, tik tuomet randu tam laiko. Per dieną sugebu peržiūrėti bent vieną „Liežuvautojos“ ar „Jaunosios melagės“ sezoną. Knygų skaitymas yra mano vienas mėgstamiausių užsiėmimų. Šiuo metu rekomenduočiau Aleksndro Diuma knygą „Juodoji tulpė“.

Esi labai stilinga mergina. Be kokių akcentų neįsivaizduoji savo įvaizdžio šį pavasarį/vasarą?

Kadangi šis pavasaris buvo vėlyvas man malonesnės buvo tamsios spalvos, tą puikiai pritaikiau savo aprangai. Atšilus orams renkuosi ryškesnius derinius, su pabrėžtu akcentu. Tokiu atveju labiausiai tinka rankinė, bateliai ar akį rėžiantis švarkas. Manau, kiekvienai gerai jaustis padeda apsirengimas pagal tos dienos nuotaiką.

Eisvina Jurkevičiūtė
Eisvina Jurkevičiūtė

Dauguma merginų mano, kad po tobulomis nuotraukomis slypi ir tobulas princesės gyvenimas. Ar iš tiesų jis toks ir yra? Ar nuotraukos atspindi tavo gyvenimo realybę?

Kiekvienas skirtingai supranta mano nuotraukas ir mato tai, ką nori matyti. Nuotraukos man – prisiminimų įrodymas. Gera įamžinti ir prisiminti brangią akimirką. Tai man atstoja pasaką.
Turiu kelias mintis dėl ateities veiklos. Tikrai žinau, kad tai bus mano mėgstamas užsiėmimas. Planuoju rinktis su architektūra susijusią profesiją, o kaip hobį – visažistės veiklą.

Eisvina Jurkevičiūtė
Eisvina Jurkevičiūtė

Ką norėtum pasakyti merginoms, kurios svajoja apie tokį gyvenimą, kaip taviškis? Ar tau yra ko pavydėti, o gal kiekvieno gyvenimas savaip tobulas?

Kiekvieno gyvenimas savaip tobulas. Mano manymu svarbiausia sutarti su savimi. Jei pats gerai jausiesi, kiti tai pastebės. Kiekviena mergina gali jaustis princese, jei tinkamai save vertins.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis