Karšta! Įžymybės su bikiniais: po žiemos viskas pasimatė (FOTO)

Žvaigždės su maudymosi kostiumėliais visada yra kažkas toookio. Ne vien todėl, jog būtent įžymybės diktuoja bikinių tendencijas - visiems be galo smalsu pažvelgti į žvaigždučių figūras.

Puikiai matosi, kas žiemą tinginiavo, o kas plušo sporto salėje. Tačiau vis dėlto svarbiausia - pasitikėjimas savimi ir noras atrodyti gražiai. Ryškiausios spalvos, įmantriausios tekstūros, margiausi raštai - šį sezoną žvaigždės šiltajam sezonui ruošėsi kruopščiai.

Kas prie bikinių derino dailias skaras, kas - stilingus aksesuarus, o kai kurios pasirinko paprastumą ir visai neprašovė pro šalį!

Pasižvalgyk po įžymybių paplūdimio aprangas ir įvertink žvaigždžių figūras. Kurios, tavo nuomone, atostogaujant atrodytų geriausiai?

Socialinių tinklų žvaigždė Kylie Jenner:

Almost summer.. Trying on swimsuits and I fell in love with this @portobrazil one 😍 #Portobrazil #Summercoming #KylieinBrazil

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on May 7, 2016 at 8:12pm PDT

Modelis Kendall Jenner:

😊 @voguemagazine @mariotestino

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on Mar 23, 2016 at 11:54am PDT

Dainininkė Selena Gomez:

@gq this month -thank you for the rad article Zach

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on Apr 17, 2016 at 1:51pm PDT

Modelis Kaia Gerber:

Too tired after a looooong fourth. And yes I wore two bathing suits in an attempt to be super festive.

A photo posted by Kaia Gerber (@kaiagerber) on Jul 5, 2015 at 4:46pm PDT

Manekenė Hailey Baldwin:

🌞 gettin that colorrrr

A photo posted by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on Dec 13, 2015 at 11:02pm PST

Apvalių formų modelis Iskra Lawrence:

Manekenė Adriana Lima:

GIRL SQUAD 💁🏻💁🏼💁🏻💁🏼

A photo posted by Adriana Lima (@adrianalima) on Feb 16, 2016 at 3:30pm PST

Atlikėja Taylor Swift:

🌴

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on Mar 15, 2016 at 5:03pm PDT

Aktorė Chloe Grace Moretz:

🐟🐠-insert sentimental free spirited quote about the wind- 🐠🐟

A photo posted by Chloe Grace Moretz (@chloegmoretz) on Feb 5, 2016 at 12:04pm PST

Plus size modelis Tess Holiday:

Atlikėja Rihanna:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis