Arnoldo Schwarzeneggerio jaunėlė dukra: apie šią gražuolę dar nebūsite girdėję (FOTO)

Garsaus aktoriaus ir veiksmo filmų žvaigždės Arnoldo Schwarzeneggerio (68 m.) atžalos nuo pat vaikystės buvo stebimos it pro padidinamąjį stiklą.

Nors daugelis puikiai žino aktoriaus ir jo buvusios žmonos, Kenedžių klano atstovės Marios Shiver (60 m.) vaikus Katherine Schwarzenegger (26 m.) ir gražuolį Patricą Schwarzeneggerį, apie vieną šeimos atžalą retai kas ką nors girdi.

Susipažinkite - tai Christina Schwarzenegger (24 m.). Rudaplaukė ilgakasė - it iš pieno plaukusi gražuolė motina, nors akyla akis gali pastebėti ir tėčio Arnoldo bruožus. Prieš keletą dienų Christina ir jos mylimas tėvelis kartu važinėjosi dviračiais. Sportinę formą nuolatos palaikantis Arnoldas nė kiek neatsilieka nuo savo atžalų ir stengiasi kuo ilgiau išlikti jaunas ir gyvybingas.

Christina Schwarzenegger su tėčiu
Christina Schwarzenegger su tėčiu
Vida Press

Christina Schwarzenegger
Christina Schwarzenegger
Vida Press

Regis, ir Christine puikiai leido laiką kartu su tėčiu. Sportas, dviračiai ir aeorobikos treniruotės - jos mėgiama veikla. Sklido gandai, jog Arnoldas netgi liepia visiems savo vaikams užsiimti fizine veikla ir būti sportiškiems. Ir kaipgi neklausysi tėčio paliepimų...

Vis dėlto Christina nėra vien dailaus ir tvirto kūno šalininkė. Georgetowno universitetą baigusi mergina - labai protinga ir sumani. Iš savo mamos, žurnalistės Marios, Christina paveldėjo gebėjimą rašyti ir sklandžiai dėstyti mintis. Prieš pora metų Christina parašė knygą Rock What You've Got, kuri sulaukė nemenko pasisekimo.

Christina tikrai nėra viena iš auksinio jaunimo atstovių, dievinančių blizgučius ir prabangą. Mergina geriausiai jaučiasi vilkėdama laisvą džemperį ir paprastus sportinius batelius. Viešumoje retai kada matoma mergina visai netrokšta dėmesio - prieš keletą metų pasklidus gandui, jog ji draugauja su Miley Cyrus jaunesniu broliu Braisonu Cyrus, mergina visai atsiribojo nuo žiniasklaidos.

Kam reikia viešai aptarinėti savo meilės reikalus? Paprasta, miela ir gudri - tokia yra Schwarzeneggerio šeimos jaunėlė, kuri, beje, visai neketina suaugti.

Christina Schwarzenegger
Christina Schwarzenegger
Vida Press

Savo Instagramo paskyroje mergina demonstruoja jaunatviškumą - linksmai pozuoja su draugėmis ir naminiais gyvūnėliais. Matyti, jog mergina itin artima savo šeimos nariams, o su broliu, modeliu Patricu, smagiai leidžia laiką kartu gerdami sultis.

Pasigrožėk jaunėle Schwarzenegger!

Matching 🐰

A photo posted by ChristinaAurelia (@christinaschwarzenegger) on Mar 27, 2016 at 3:36pm PDT

We're dedicated to iced matcha lattes...even in 40 degree weather 🍵☃

A photo posted by ChristinaAurelia (@christinaschwarzenegger) on Dec 8, 2015 at 3:55pm PST

Seeeeester 👯 #JulieAndAlec

A photo posted by ChristinaAurelia (@christinaschwarzenegger) on Jul 15, 2015 at 12:12pm PDT

My writtle G 👊🏻🐾💙

A photo posted by ChristinaAurelia (@christinaschwarzenegger) on Aug 30, 2015 at 4:34pm PDT

💗 muuuuuuuurriiaahh

A photo posted by ChristinaAurelia (@christinaschwarzenegger) on May 10, 2015 at 2:30pm PDT

Because I miss my little puta so much 💔 #reeeeeeegram 🇨🇺 / 🇺🇸 / 🇦🇹

A photo posted by ChristinaAurelia (@christinaschwarzenegger) on Oct 2, 2015 at 8:05am PDT

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A photo posted by ChristinaAurelia (@christinaschwarzenegger) on Dec 12, 2015 at 10:48pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis