Apvalių formų gražuolės nepagražinta figūra sukėlė kritikos laviną (FOTO)

Ko gero garsiausia plus size dydžio manekenė Ashley Graham (28 m.) tikrai nesiskundžia darbo stygiumi. Lyg iš gausybės rago jai pilasi pasiūlymai fotografuotis ir filmuotis įvairiuose mados projektuose.

Ne išimtis ir vakar Los Andžele vykusi fotosesija paplūdimyje. Manekenė buvo pasipuoši juodu triko ir apsigaubusi pilku švarku, o pikantiško įvaizdžio jai suteikė šlapi plaukai. Mergina fotosesijos metu atrodė atsipalaidavusi ir kaip visada puikiai besijaučianti. Tiesa, ne visi, pamatę fotosesijos užkulisių nuotraukas, liko patenkinti.

Po interento platybes greitai pasklido neretušuotos Ashley nuotraukos, kuriuose matyti ryškus Ashley celiulitas ant kojų. Kokių tik komentarų nepasipylė! „Jai vertėtų kuo greičiau susiimti“ , „Ji būtų nuostabi, jei šiek tiek pasportuotų“, „Ji labai graži, tačiau nuotraukas vertėtų stipriai retušuoti“, „Ashley turi gražu veidą, tačiau jos kūnas nėra sutvertas modelių pasauliui“ ir t.t.

Ashley nuotraukas rasi ČIA, ČIA,ir ČIA.

Ištikimi Ashley gerbėjai pradėjo ginti manekenę - anot jų, celiulitas ant kojų yra natūralus reiškinys, būdingas daugeliui merginų, o Ashley kūno formos yra sveikos ir moteriškos. Iš tiesų, pramogų pasaulio renginiuose Ashley žavi moteriškumu ir elegancija bei spinduliuoja tokią charizmą, kurios galėtų pavydėti kiekviena.

Ashley Graham
Ashley Graham
Vida Press

Musm įdomu, į kurią pusę stosi tu - tų, kurie peikia Ashley kūno formas ar tų, kurie gina gražuolę pliusę?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis