Nepatikėsi, kam romantiškus jausmus puoselėja princas Haris (FOTO)

Princo Hario (31 m.) romanų su merginomis sąrašas - itin ilgas. Smagius susibūrimus dievinantis karališkosios šeimos atstovas viename iš vakarėlių vėl buvo pastebėtas meiliai bendraujantis su dailia mergina.

Niekaip neatspėsi, kas toji šviesiaplaukė! Pasirodo, tai... atlikėja Ellie Goulding (29 m.)! Artimi įžymybėms šaltiniai teigė, jog abu britai vakarėlio metu labai jau artimai bendravo, o vėliau buvo pastebėti besišnekučiuojantis ir besėdintys po viena antklode. Lengvas flirtas ar rimto romano pradžia?

Ellie Goulding
Ellie Goulding
Vida Press

Na, princui Hariui tektų gerokai pavargti, siekiant užkariauti Ellie širdį. Juk ji - viena garsiausių pasaulio atlikėjų, kuriai dėmesį rodo daugybė vaikinų. Tai jau ne kokia nors naktiniame klube sutikta mergina, tetrokštanti pasimaudyti princo Hario šlovės spinduliuose....

Ellie Goulding
Ellie Goulding
Vida Press

Žinoma, gali būti, jog tiek Ellie, tiek Harį atpalaidavo neįpareigojanti vakarėlio aplinka, todėl jie pasidavė žaviam flirtui, tačiau visko gali būti, jog jie vienas kitam rimtai krito į akį.

Nors apie Hario naujas merginas žiniasklaida skalambija nuolatos (visai neseniai jo akiratin buvo papuolusi Graikijos princesė Maria - Olympia), yra nemažai tų, kurie trokšta, jog princas pagaliau susitupėtų. Ypač karališkosios šeimos nariai!

Ar Ellie bus ta, kuri pagaliau atves Harį į rimties kelią? Belieka tik spėti...

Princas Haris
Princas Haris
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis