Michaelo Jacksono dukrelė - neatskirsi, tai vaikinas, ar mergina (FOTO)

Kuo toliau, tuo labiau pop karaliaus Michaelo Jacksono dukra Paris Jackson (18 m.) panašėja į merginą. Ir ne vien dėl berniukiškos savo šukuosenos...

Paris dar visai neseniai puikavosi ilgais plaukais iki klubų ir nevengė pramogų pasaulio vakarėliuose pasirodyti su suknelėmis bei blizgiais aksesuarais. Tačiau šiuo metu garsiojo atlikėjo dukra stilių pakeitė kardinaliai...

Paris Jackson
Paris Jackson
Vida Press

Paris Jackson
Paris Jackson
Vida Press

Paris buvo pastebėta išeinanti iš vieno Los Andželo tatuiruočių salono, kuriame ji savo kūną papuošė net dvidešimt antra tatuiruote! Paveltais plaukais, džinsiniais šortais ir laisva palaidine vilkinti Paris veikiau panašėjo ne į elegantišką paauglę, o į tikrą maištinininkę.

Rankoje cigaretę laikiusi mergina atrodė atsipalaidavusi ir nė kiek nekompleksuojanti. Apie Paris pokyčius šiuo metu skamba visa užsienio žiniasklaida, tačiau tai, regis, visai nejaudina garsiojo tėvelio dukrytės. Ar ji iš tiesų trokšta visiškai pakeisti įvaizdį į berniukiškąjį?

Kaip bebūtų - tai Paris gyvenimas, tad mums belieka tik stebėti viską iš šalies. Tačiau pažvelgti į merginos pokyčius juk smalsu, tiesa?

Nuotraukas rasi ČIA, ČIA ir ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis