„Youtube“ žavesio princesė Gerda Bieliauskaitė prenumeratorius buria pasitelkdama drąsą bei kūrybiškumą (FOTO)

YouTube kanalas – puiki saviraiškos priemonė. Kiekvienas Youtube aktyvus jaunuolis pasirenka kryptį, kuria ketina atskleisti kūrybiškumą bei orginalumą. Akivaizdu, jog didelį prenumeratorių skaičių YouTube kanale turinti bei nemenką sekėjų būrį Instagram platformoje subūrusi lietuvaitė Gerda Bieliauskaitė aiškiai žino, kur nukreipti savo idėjas.

Makiažo sferą atradusi gražuolė pasižymi drąsa bei pasitikėjimu tuo, ką daro, o būtent tai labiausiai ir traukia ją sekančius žmones. Nevengianti aštresnių frazių, nebijanti atidengti kaukes, po kuriomis daugelis slepia savo tikrąsias asmenybes, tikra bei nuoširdi – tokia yra Gerda, kurios patalpintus vaizdo įrašus prenumeratoriai seka su didžiuliu susidomėjimu.


Originalumo nestinganti mergina prisipažįsta – visuomet buvo idėjų kupinas vaikas, kuris augant susidomėjo virtualiuoju pasauliu ir nusprendė atskleisti savo asmenybę internetu. Sekantys (ypač sekančios!) Gerdą turėtų suklusti - mergina žada pateikti staigmenų, susijusių su grožio sfera, todėl vizažui neabejingos ras nuostabių bei įkvepiančių makiažo pavyzdžių. Bet apie viską nuo pradžių.


Gerda, šiuo metu YouTube kanale jau turi virš 25 tūkst. prenumeratorių būrį. Trumpai papasakok, kaip atradai Youtube pasaulį ir kaip tavo prenumeratorių gretos pradėjo sparčiai didėti.


Apie šį tinklalapį sužinojau dar būdama maža mergaitė, labai stebėjausi vaizdo įrašu gausa jame. Youtube kanale žiūrėdavau įvairius muzikinius klipus, taip pat domėdavausi kitomis tuo metu ten vloginančiomis merginomis, sėmiausi idėjų iš jų, mokydavausi dažytis žiūrėdama pamokančius vaizdo įrašus. Mano internetinis kanalas labai sparčiai pradėjo augti jau tada, kuomet pradėjau kelti vaizdo įrašus. Tik įkėlusi savo pirmąjį vaizdo įrašą stebėjau, kaip sparčiai auga prenumeratoriai, labai stebėjausi tuo, bet kartu ir labai džiaugiausi, nes to tikrai nesitikėjau.


YouTube kanale esi atvira – nevengi aštresnių temų, kurios kitiems vlogeriams gali pasirodyti per drąsios, neretai sakinių stiprinimui pavartoji keiksmažodį, nesistengi formuoti ,,gerutės mergaitės“ įvaizdžio. Ar atvirumas, buvimas savimi yra vienos iš tavo pagrindinių vertybių? Įvardink keletą svarbių tau vertybių.


Taip, buvimas savimi man yra didžiausia vertybė, nes jei apsimesčiau tuo, kuo nesu, būčiau be galo nelaiminga. Aišku, būti žmogumi, kuris nebijo pasakoti apie viską, kuris nieko neslepia yra gana sunku, nes kaip ir sakote, aš nevaidinu ,,geros mergaitės“, nes tokia nesu. Nesu tobula, turiu daug minusų ir nebijau jų parodyti, todėl žmonės matydami mano minusus mėgsta juos man priminti, pasišaipyti. Vis dėlto nesvarbu, kas ką man pasakys, aš visada būsiu savimi, nes man tai svarbiausia. O keletą man svarbių vertybių yra, kaip ir minėjau, buvimas savimi, o kita didelė vertybė man yra meilė. Tai ne meilė antrai pusei, nes tokios neturiu, o meilė sau, meilė kūrybingumui ir didžiulė meilė žmonėms, kurie mane palaiko.
Esi be galo kūrybinga, nestingi originalumo. Iš ko semiesi idėjų savo vlogams?


Nuo pat vaikystės esu labai kūrybinga asmenybė. Būdama dar labai maža mergaitė mėgdavau piešti ir rašyti. Tas kūrybingumas vis dar manyje egzistuoja ir iš tiesų būna, kad vaizdo įrašų idėjas tiesiog sugalvoju pati. Kartais, jei pritrūkstu idėjų, pasižiūriu ką internete talpina užsienio vlogeriai, paklausiu savo prenumeratorių, kokių vaizdo įrašų jie norėtų.


Nenuostabu, jog viešumas turi savo kainą – daugelis populiarių žmonių kenčia nuo piktų komentatorių, užgauliojimo. Ar jautriai reaguoji į kritiką, o gal vis dėlto užsiauginai storą odą?


Iš pradžių kritiką ir internetines patyčias išgyvendavau labai sunkiai, būdavo tokių momentų, kai skaitydama neigiamus komentarus tiesiog verkdavau. Dabar esu žymiai stipresnė, nuo neigiamų dalykų savo gyvenime atsiriboju, apsupu save gerais žmonėmis. Turiu be galo daug mane palaikančių žmonių, jie man svarbiausi. Gyvenimas yra per trumpas. kad kreipčiau dėmesį į žmonių pašaipas ir švaistyčiau savo laiką ant negatyvių žmonių.


Internete sulauki gausybės komplimentų, nes turi nuostabią išvaizdą. Ar realiame gyvenime taip pat sulauki nemažai dėmesio?


Gyvenu mažame miestelyje, todėl ir dėmesio sulaukiu labai mažai, bet ir džiaugiuosi dėl to, nes nelabai mėgstu tą realų dėmesį. Galbūt dauguma žmonių mane ir atpažįsta gatvėje, bet neužkalbina.

Sakoma, kad gražiai merginai lengva gyventi, tačiau sunku susirasti tikrų draugių, nes dauguma merginų yra pavydžios. Ar nepastebi konkurencijos tarp merginų?


Esu sutikusi merginų, kurios yra labai pavydžios ir viską padarytų, kad tai merginai, kuriai sekasi, nesisektų. Labai liūdna, kad tokių teko ir tenka sutikti, bet esu sutikusi ir labai nuostabių merginų, dažnai iš jų gaunu nuostabių žinučių, patarimų.


Puiki, išpuoselėta išvaizda – tavo koziris. Pati prižiūri savo išvaizdą ar dažnai patiki jos priežiūrą profesionalams?


Viską darau pati. Paskutinį kartą kirpykloje buvau 16 - os metų ir nusivyliau kirpėjos darbu, todėl nuo to laiko viską atlieku pati. Dažausi plaukus, darausi makiažą ir kitas grožio procedūras sau darau tik aš.


Įvardink tris savo mylimiausias kosmetikos priemones, kurias pasiimtum ir į negyvenamą salą.


Nemanau, kad negyvenamoje saloje išvis dažyčiausi, nes manęs niekas nematytų, bet jei turėčiau pasirinkti, tai pasirinkčiau antakių šešėlius, maskuoklį ir lūpų pieštuką, be šių kosmetikos priemonių mano makiažas būtų tragiškas.

Dar neatradai Gerdos Youtube kanalo? Apsilankyk ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis