Nesikankink dėl spuogelių: jie tampa madingi (FOTO)

Ir ko tik daugelis paauglių visame pasaulyje nedaro, jog išnaikintų spuogelius. Brangiausi prausikliai, veido kaukės, apsilankymai pas kosmetologus, dermatologus...

Kol daugelis lieja ašaras dėl prastos veido odos būklės, dizainerė Moto Guo savo kolekcijose spuogelius, paraudimus bei bėrimus išaukština! Milano mados savaitėje 2017 metų pavasario kolekciją demonstravusi dizainerė kitu kampu pažvelgė į odos problemas ir savo modeliams paprasčiausiai prilipdė netikrus spuogus bei randus!

Kas tai - pajuoka ar nestandartinis požiūris į daugelį jaunuolių kankinančią problemą? Dizainerė teigė, jog tokiu būdu ji siekė aukštąją madą prigretinti prie realybės. Daugelis jaunuolių susiduria su veido odos problemomis, o kadangi kolekcija buvo skirta išskirtinai jaunimui, toks netikrų spuogų bei randų prilipdymas modeliams tapo savotišku jaunimo akcentu.

Makiažo meistrė tiesiog tobulai atkūrė spuogus ant modelių veidų ir žvelgiant į juos iš tiesų negali įspėti - tikros tai veido odos problemos ar ne.

Atmink, jei ant veido tau išdygs spuogelis, didžiuokis tuo. Tai madinga!

Kolekcijos nuotraukas gali rasti ČIA ir ČIA.

Pimples and rashes are in fashion Now!!! This is the make-up created by me @Motoguo ! #maccosmetics #macbackstage #mfw #motoguo #lovemyjob

A photo posted by Roberta Betti (@roberta.betti) on Jun 20, 2016 at 6:26am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis