Madonnos 19 - metė dukra gatvėje pasirodė taip, kaip tu neišdrįstum (FOTO)

Devyniolikmetė garsiosios dainininkės Madonnos dukra Lourdes Leon tikrai ne angeliško būdo. Mergina ne kartą paparacių yra pagauta pešanti cigaretes ar viešoje vietoje gerianti alkoholinius gėrimus.

Vis dėlto šį kartą jos pasirodymas Niujorko gatvėje nustelbė viską - mergina žingsniavo gatve nesegėdama jokios liemenėlės! Manekenės Kendall Jenner pėdomis pasekusi (Kendall praėjusią savaitę taip pat viešumoje pasirodė be liemenėlės), Loudres Leon dar labiau traukė visų žvilgsnius.

Aptempta trikotažinė palaidinė išryškino merginos krūtinę, tačiau Madonnos dukrelė visai nesivaržė ir drąsiai elgėsi prieš paparacius. Šviesiai mėlynus džinsus ir laisvą megztinį pasirinkusi devyniolikmetė miestišką stilių papildė aksesuarais - auksine grandinėle - kryželiu bei auskaru nosyje. Tikra maištininkė!

Pikantiškas nuotraukas rasi ČIA, ČIA ir ČIA.

Kuo toliau, tuo dažniau įvairios žvaigždės gatvėje pasirodo be liemenėlės. Regis, tai tampa savotiška stiliaus tendencija? Kaip bebūtų, kažin, ar Madonna itin patenkinta matydama tokį intriguojantį dukrelės įvaizdį. Kita vertus, kam jau kam, tačiau garsiajai atlikėjai taip pat netrūksta drąsos nustebinti iššaukiančia apranga. Obuolys nuo obels netoli rieda?

Kaip tu vertini tokį Lourdes Leon įvaizdį?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis