Apvalių formų modelio paplūdimyje pademonstruota figūra: vieni žavisi, kiti peikia (FOTO)

Vargu, ar išvysime kada nors plus size modelį, visame pasaulyje staigiai išgarsėjusią Iskrą Lawrence nesišypsančią. Iskrą daugelis gerbėjų yra pratę matyti visuomet optimistišką ir energingą.

Entuziazmas bei veiklumas padeda Iskrai skintis kelią į žinomumą - dvidešimt šešerių metų merginai netrūksta pasiūlymų filmuotis įvairiose reklamose ir fotografuotis žurnalams. Visgi ir Iskrai reikia atsikvėpti nuo įtempto darbo grafiko...

Mergina paparacių buvo užklupta atostogaujanti Niujorko The Beach House kurorte, kuriame mergina leido laiką su draugais. Pilku maudymosi kostiumėliu pasipuošusi atlikėja negalėjo nustoti šypsotis. Turbūt teigiamai ją veikė saulė ir puiki kompanija, tad Iskra visai nesibaimino paparacių ir žavingai jiems pozavo.

Dėl savo kūno formų kai kurių kritikuojama įžymybė neslėpė savo apvalumų, o dar labiau jos kūno formas pabrėžė dailus vasariškas įdegis.

Nuotraukas rasi ČIA, ČIA, ČIA ir ČIA.

Tiesa, nuo neigiamų komentarų Iskrai ir šį kartą nepavyko pabėgti. Vienam užsienio portalui išplatinus šias Iskros nuotraukas, pasipylė komentarai, kuriuose Iskros figūra buvo kritikuojama dėl apvalumo. Turbūt mažai komentatorių žino, jog Iskra labai stengiasi dėl savo kūno formų - ji kasdien eina į sporto salę ir valandų valandas lieja prakaitą dėl apvalių, tačiau sportiškų kūno linijų.

Ką tu manai apie Iskros figūrą?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis