Virš 60 tūkst. prenumeratorių skaičių humoru bei įdomybėmis pritraukęs vlogeris Antanas: „Ilgą laiką maniau, jog humoro jausmo nė neturiu“

Tikrai ne kiekvienam mūsų šalies vlogeriui atsikėlus ryte ir užsukus į savo YouTube paskyrą prenumeratorių grafoje pavyksta išvysi net 60 481 prenumeratorių skaičių! Lietuviškojoje interneto rinkoje sparčiai populiarėjantis Antanas Jakimavičius pripažįsta, jog nors toks didžiulis ratas prenumeratorių kūrėsi palaipsniui, staigų kilimą į viršų lėmė vienas ypatingas vaizdo įrašas, sutraukęs daugybę dėmesio.

Sportui neabejingas vaikinas labiausiai savo socialinių medijų prenumeratorius bei Instagram paskyros sekėjus žavi paprastumu bei gebėjimu gyvenimiškas situacijas pateikti per humoro prizmę. Keisčiausia tai, jog ilgą laiką Antanas nė negalvojo turintis puikų humoro jausmą, kuris kada nors jam atneš žinomumą! Šiuo metu jaunas vaikinas kupinas ambicijų ir ketina toliau tęsti veiklą internete, o jausdamas tokį didžiulį prenumeratorių bei sekėjų palaikymą trokšta dar labiau stengtis bei tobulėti.

Antanai, YouTube platformoje turi didžiulį prenumeratorių ratą – jau virš 60 tūkst. prenumeratorių. Sakyk, ar prenumeratorių skaičius augo palaipsniui, ar įvyko lūžis, kurio metu prenumeratoriai pradėjo intensyviau sekti YouTube kanalą?

Iš tiesų, pačioje pradžioje du mėnesius intensyviai kūriau kanalą, todėl prenumeratorių skaičius augo labai lėtai. Per tuos du mėnesius surinkau pirmus 100 prenumeratorių, o lūžis įvyko tuomet, kai sukūriau vaizdo įrašą, kurios tema buvo ta, apie kurią kalbėjo visi žmonės. Šis vaizdo įrašas surinko daugybę peržiūrų, nuo to laiko ir prasidėjo spartusis kilimas bei prenumeratorių augimas.

Kaip apibūdintum savo prenumeratorių ar Instagram paskyros sekėją?

Tai mano internetinės šeimos narys.

Sveiki, labai noriu visiems padėkoti už toki palaikyma, kad per daugiau nei metus mūsų jau +50k❗️🔥 Labai DIDELIS ačiū❤️ Siekit savo svajonių, nes viskas yra įmanoma!🙏🏼 #Peace

A post shared by AntanasJ (@antanasjfit) on Nov 26, 2017 at 2:57am PST

Daugelis žino, jog vaizdo įrašų kūrimas bei jų talpinimas internete turi tiek šviesiąją, tiek tamsiąją pusę. Kokie, tavo nuomone, yra vloginimo minusai?

Daugelis teigia, kad vloginimo minusai yra neigiami, kritikuojantys komentarai ir tai, jog tau bet kas gali rėžti tiesą į akis. Vis dėlto man tai labiau juokinga ir jei atvirai, mažiausiai rūpi.

🙏🏼

A post shared by AntanasJ (@antanasjfit) on Dec 30, 2017 at 8:59am PST

Turi puikų humoro jausmą, kuris atspindi ir tavo talpinamuose vaizdo įrašuose. Ar tau išeina pokštauti savaime, o galbūt seki kokius nors pasaulinio garso komikus, kurie paskatina išlaisvinti kūrybiškumą humoro aspektu?

Galiu patvirtini, jog specialiai vaizdo įrašams nesiruošiu ir jokių juokelių interneto platybėse nežiūriu. Viskas vyksta ekspromtu, todėl vienas didžiausių pliusų filmuojant tokio tipo filmukus yra tai, kad įsijungus kamerą kalbi tą, kas šiuo metu tau aktualu ir būni būtent čia ir dabar. Kalbant apie humoro jausmą, ilgą laiką maniau, kad jo neturiu. Būdamas savimi ir talpindamas vaizdo įrašus, pastebėjau, kad žmonės komentaruose teigia, jog pakeliu nuotaiką ir prajuokinu. Tai man pats didžiausias įvertinimas.

Rytinis pasivaikščiojimas su puodeliu skanios kavos☕️😏

A post shared by AntanasJ (@antanasjfit) on Nov 15, 2017 at 3:50am PST

JuodaBalta🖤

A post shared by AntanasJ (@antanasjfit) on Oct 27, 2017 at 3:47am PDT

Aktyvi fizinė veikla – tavo kasdienybė. Papasakok, kada pradėjai sportuoti ir kaip stengiesi palaikyti fizinę formą.

Sportuoti pradėjau būdamas 15 metų, bet, žinoma, tai buvo labai paprasti pratimai ir tiesiog sporto pažinimas, o būdamas 18 metų pradėjau sportuoti rimčiau. Sportuoju dėl savęs, noriu palaikyti tinkamą fizinę formą ir tiesiog pats daug geriau jaučiuosi, nes tai jau tapo gyvenimo dalis. Išbandžiau įvairias sporto šakas, bet nė viena taip nepatraukė, kaip svorių kilnojimas.

Šiuo metu gyveni nedideliame mieste Plateliuose. Ar kada nors mąstai apie galimybę persikelti į didesnį miestą, galbūt sostinę?

Taip, gyvenu tolokai nuo miesto ir esu patenkintas gyvenamąja vieta, nes, ko gero, esu iš tų žmonių, kurie mėgsta ramybę ir nesu linkęs planuoti ateities, todėl negaliu pasakyti, kas bus veliau ir ką aš sumąstysiu (šypsosi). Kol kas realių planų persikelti nėra.

Beveik nėra abejonių, jog sulauki nemažai dėmesio iš merginų. Ar pats merginoms keli kokius nors reikalavimus, kokia turėtų būti mergina, į kurią atkreiptum dėmesį?

Pastebėjau, kad visiems labai aktuali tema yra merginos. Kaip ir daugelis, aš vertinu grožį, bet išorinis grožis dar ne viskas, todėl jokių ypatingų reikalavimų aš nekeliu.

Kai po švenčių nori atgaut formą 😳 #myprotein

A post shared by AntanasJ (@antanasjfit) on Jan 5, 2018 at 5:17am PST

Kokie tavo netolimos ateities planai – ar toliau tęsi veiklą internete?

Kaip ir minėjau anksčiau, planuoti nemėgstu, todėl dėl savo ateities galiu pasakyti tik tiek, kad ir toliau tęsiu vaizdo įrašų kūrimą ir visą kitą veiklą internete, gerinsiu vaizdo įrašų kokybę ir stengsiuosi pateikti kuo įdomesnį turinį, nes tai man patinka, darau tai dėl savęs ir visų žiūrovų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis