Gražuolės aktorės Hilary Duff gerbėjai nebeatpažįsta(FOTO)

Amerikiečių aktorė Hilary Duff (28 m.) puikiai pažįstama kino gerbėjams, o jaunoji auditorija ją geriausiai pamena iš epizodinio, tačiau įsimintino vaidmens garsiajame „Liežuvautojos“ seriale.

Visada besišypsanti, pozityvi ir be galo graži - daugelis vertina Hilary ne tik už nuopelnus kine, bet ir už jos šiltą asmenybę. Hilary niekuomet nebuvo vakarėlių liūtė ar vienadienių romanų mėgėja, todėl niekas nenustebo, kai 2010 m. Hilary ištekėjo už garsaus JAV ledo ritulininko Mike Comrie, su kuriuo susilaukė sūnaus Lucos.

Deja, santuoka šiais metais iširo ir šiuo metu aktorė gana skaudžiai išgyvena skyrybas. Štai kaip aktorė aktorė atrodė prieš kelis metus:

Hilary Duff
Hilary Duff
Vida Press

Hilary Duff
Hilary Duff
Vida Press

Šiandien vaikštinėjančią Niujorko gatvėmis Hilary sunku atpažinti. Miestietišką stilių karštą dieną pasirinkusi Hilary gatvėje pasirodė be lašelio makiažo, susivėlusia šukuosena ir kiek papilnėjusia figūra.

Hilary Duff
Hilary Duff
Vida Press

Internetas pradėjo ūžti, jog Hilary nuotraukose matyti daugeliui merginų būdinga išvaizdos bėda - celiulitas. Kol vieni kaltina Hilary apsileidimu, kiti teigia, jog pilnesnės Hilary kūno formos jai visai tinka. Kokia tavo nuomonė?

Hilary Duff
Hilary Duff
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis