„Snapchat“ gerbėjų laukia permainos - jos patiks ne visiems

Mobiliosios aplikacijos „Snapchato“ žavingumas slypi ne kur kitur, o jo laikinume. Nusiunti draugei bjaurų, bet be proto juokingą selfį? Jis kaip mat dingsta. Jokios tikimybės, jog kažkas kitas jį išvys!

Žinoma, neatmetama screenshooto tikimybė, tačiau esmė lieka ta pati - visa informacija Snapchato platformoje pranyksta. Tačiau taip buvo iki šiol...

Jau kitą mėnesį visos besinaudojančios Snapchatu gaus pranešimą apie naująją programos ypatybę. Tai specialus aplankas Memories, kuriame bus galima kaupti savo visas Snapchato istorijas. Snapchato kūrėjai tikina, jog panorėjus bus galima iš Snapchato vaizdo įrašų ar nuotraukų sukurti ir vieną didesnies apimties istoriją, kuri bus matoma visiems panorėjusiems. O svarbiausia - jokios tikimybės, jog snapas išsitrins. Tai įvyks nebent tuomet, kai pati to panorėsi.

Tai tarsi savotiška Facebooko ir Instagramo atmaina, kuri, gali būti, populiarumu net pralenks savo pirmtakus.

Ši žinia tarp Snapchato naudotojų iš karto sukėlė diskusijas. Viena vertus, tokia ypatybė yra puiki tuo, jog leis išsaugoti šauniausius snapus, kita vertus - Snapchatas taip praranda savo unikalumą. Ką tu manai tu apie naująją specifiką?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis