5 knygos, kurias rekomenduoja perskaityti Emma Watson (FOTO)

Emma Watson - ne tik puiki aktorė, aktyvistė, įvairių organizacijų narė, bet ir tikra knygų mylėtoja, kuri be knygų skaitymo negali išverti nė dienos. Instagramo tinkle ji su savo gerbėjais dalinasi neseniai perskaityų knygų pasiūlymais ir rekomenduoja jas perskaityti.

Daugelį šių knygų gali rasti internete arba nusipirkti elektroniniu būdu, todėl jei nori sekti Emmos pėdomis, perskaityk Emmos rekomendacijas!

1. Carrie Brownstein - Hunger Makes a Modern Girl. Vokalistė bei gitaristė iš roko grupės Sleater-Kinney atskleidžia pramogų pasaulio užkulisius ir jautriai perteikia savo asmeninę gyvenimo dramą. Prijaučiančioms roko dvasiai verta perskaityti šią knygą!

2. Marjane Satrapi - Persepolis. Tai grafinė novelė apie rimtą istoriją, papasakotą mažos mergaitės lūpomis. Mergaitės Marži šeimos likimas lydimas Irano revoliucijos, tad asmeninė šeimos drama persipina su istoriniu kontekstu.

#Repost @oursharedshelf ・・・ June book! #persepolis #marjanesatrapi #OurSharedShelf

A photo posted by Emma Watson (@emmawatson) on Jun 1, 2016 at 2:54pm PDT

3. Maggie Nelson - The Argonauts. Žymi JAV rašytoja atskleidžia savo meilės garsiam artistui Harry Dodge detales, kartu analizuodama visuomenėje klestintį šaltumą, susvetinėjimą bei neapykantą. Meilės tematika susiejama su socialiniu kontekstu, kurį svarbu panalizuoti kiekvienai.

#Repost @oursharedshelf ・・・ May book :) #oursharedshelf #MaggieNelson #TheArgonauts

A photo posted by Emma Watson (@emmawatson) on May 17, 2016 at 4:41am PDT

4. Gloria Steinem - My Life on the Road. JAV feminizmo figūros, socialinės ir politinės aktyvistės Glorios knyga - tikra feminizmo Biblija, kurią derėtų perskaityti kiekvienai, prijaučiančiai šiam judėjimui.

Who has their book? #OurSharedShelf #BookClub #MyLifeOnTheRoad

A photo posted by Emma Watson (@emmawatson) on Jan 14, 2016 at 6:55am PST

5. Caitlin Moran - How to Be a Woman. Daugelis teigia, jog tai - viena juokingiausių metų knygų apie merginų bei moterų gyvenimą. Kikeno ir pati Emma!

A photo posted by Emma Watson (@emmawatson) on Apr 26, 2016 at 11:43am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis