Nuostabi jaunoji pora! Gražuolė Gabija: „Santykių su mylimuoju Luku pagrindas - ypatingas tarpusavio ryšys“ (FOTO)

Artėjanti Valentino diena mus paskatino ieškoti socialiniuose tinkluose aktyvių bei tvirtą tarpusavio ryšį turinčių jaunųjų porelių. Ilgai ieškoti neteko – dėmesį kaipmat patraukė socialinėje platformoje Instagram kartu sudėjus beveik 70 tūkst. sekėjų turintys lietuvaičiai Gabija Bieliauskaitė bei Lukas Grabliauskas. Abu jaunuoliai išsiskiria charizmatiškumu bei neišsenkančia energija, kurią suvieniję gali nuversti kalnus!

Gabija šiuo metu save realizuoja makiažo sferoje bei modelių pasaulyje, todėl sutiko su mumis pasišnekėti ne tik apie gyvenimiškąją veiklą, bet ir pirmyn irtis skatinančią tikrą meilę. Nors tiek Gabija, tiek Lukas turi daugybę veiklų ir tikrai nėra namisėdos, visuomet atranda laiko pabūti kartu bei pasimėgauti romantiškais bei smagiais momentais. Tikriausiai sutiksit - du gali daugiau nei vienas!

Gabija, esi veikli mergina- modeliauji, kuri makiažus. Kuri veikla tau artimesnė, kur jautiesi labiau save realizuojanti, o galbūt abi veiklos suteikia vienodą dvasinį peną?

Taip, iš tiesų nesėdžiu vietoje! Šiuo metu man artimiau yra kurti makiažus, mėgstu nustebinti ir padaryti tai, ko prašo klientas. Vis dėlto pati visada su malonumu atsisėdu į kliento vietą ir modeliauju. Viena iš modeliavimo sričių – makiažų pavyzdžiams reikalingi modeliai.

Kaip susidomėjai makiažo pasauliu, kuo jis patraukė?

Makiažo pasauliu susidomėjau nuo tada, kai pradėjau dalyvauti įvairiuose konkursuose, fotosesijose. Nuotraukos buvo dedamos į makiažo knygas, žurnalus. Jau tada kontaktavau bei bendraudavau su garsiais vizažistais. Visada atidžiai stebėdavau, kaip atliekamas profesionalus makiažas, todėl nusprendžiau pabandyti ir aš.

Tavo Instagram paskyrą seka jau virš 18 tūkst. sekėjų. Ar stengiesi augindama jų skaičių, o galbūt tai vyksta natūraliai?

Kalbant apie Instagram paskyrą, man nėra svarbus sekėjų skaičius, talpinu įvairiais nuotraukas ir stengiuosi, kad paskyra būtų spalvinga, vizualiai estetiška, išbaigta, galbūt tai ir patraukia kitų dėmesį.

🔙😱

A post shared by Gabija (@cikita69) on Feb 6, 2018 at 10:44am PST

Tu ir tavo vaikinas Lukas - ryški, graži ir socialiniuose tinkluose aktyvi pora. Abu turite gausybę veiklų, ar dažnai randate laiko pabūti kartu, pasimėgauti akimirkomis?

Galbūt keistai skambės, tačiau mes su Luku visur kartu! Mes keliaujame, pramogaujame, kartu mokinamės vairuoti, kartu būname su draugais, gaminame, kartu sportuojame. Ir mūsų skirtingos veiklos mums netrukdo leisti laiką kartu!

Po avarijos

A post shared by Gabija (@cikita69) on Oct 27, 2017 at 8:34am PDT

Trumpai papasakok, kaip susipažinote.

Su Luku susipažinome internetinėje svetainėje Facebook. Dabartinę mūsų ilgą kelionę galite sekti "Instagram" platformoje - @cikita69 ir igor69!

Kaip manai, koks yra jūsų tvirto ryšio pagrindas, kuo vienas kitą traukiate?

Daug dalykų svarbu santykiuose, tačiau, mano nuomone, mūsų stipriausia vieta yra itin artimas tarpusavio bendravimas ir supratimas. Mes visada pasikalbame, kas yra blogai arba ką galbūt reikėtų pakeisti, kad viskas būtų gerai!

Esi išvaizdi, nuostabius veido bruožus ir puikias kūno formas turinti mergina. Ar netenka pyktis dėl to, jog socialinio tinklo sekėjai ar gerbėjai pasako komplimentą, o galbūt net bando pakviesti į pasimatymą?

Pirmiausia - ačiū už komplimentus! Ne, tarp mūsų tikrai dėl tokių dalykų nėra pykčių. Lukas taip pat gauna daug pagyrų, pripažinsiu, užmetu akį, tačiau nesipykstame. Juk visiems malonu gauti komplimetą! ❤️

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis