Tobulų veido bruožų lietuvaitė Agnė: makiažas man suteikia pasitikėjimo savimi (FOTO)

Lietuvaitę Agnę Tomkevičiūtę gatvėje pastebėti nesunku. Nuostabia išvaizda apdovanota mergina skinasi kelią modelių pasaulio link ir renka sekėjų armijas Instagramo tinkle.

Daugelis gėrisi Agnės nuotraukomis perteikiamais kelionių įspūdžiais, o štai moterišką merginos sekėjų auditoriją labiausiai žavi vaizdo įrašai, kuriuose mergina atlieka makiažą. Agnė meistriškai atlieka makiažą sau, tad kodėl nepasidalinti savo patirtimi grožio srityje su kitais?

Apie modeliavimą, sekėjų skaičių bei, žinoma, grožį, kalbamės su Agne.

Agne, išsiskiri įspūdinga išvaizda. Ar daug komplimentų bei teigiamų komentarų sulauki?

Sulaukiu daug teigiamų komplimentų, kaip ir neigiamų, bet, kaip sakoma, nesame pinigai - visiems neįtiksime. Kartais tikrai žeidžia, kai girdžiu nebūtus dalykus apie save, tačiau stengiuosi tai ignoruoti, tikrai nėra sunku atskirti kur yra kritika, o kur pavydžių mergaičių kalbos. Gaila, bet tokie dalykai neišvengiami...

#tbt

A photo posted by Agnė Tomkevičiūtė (@agnetom) on Jul 19, 2016 at 3:01am PDT

Kiek laiko modeliauji, kada pradėjai dirbti modelio darbą?

Dirbu jau ketvirtus metus, modelių agentūros Rūta Model Management buvau pastebėta 2013 metų vasarą. Pirmais metais dar niekur neteko vykti, nes buvau gan jauna, tačiau dabar jau vykstu į ketvirtąją kelionę!

Instagramo tinkle turi nemažai sekėjų. Kaip jų įgyji, kas tau padeda didinti jų skaičių?

Sekėjai atsirado palaipsniui, iš pradžių to nesureikšminau, tačiau ėmiau susilaukti vis daugiau dėmesio. Niekada nenaudojau jokių "triukų", tiesiog publikuoju tai, kas žmonėms įdomu, stengiuosi būti savimi, neišsigąstu įvairių nuomonių. Žinoma, padeda ir tai, kad esu modelis, daug keliauju, sutinku daug žmonių, dauguma sekėjų yra užseniečiai. Man smagu, kad yra daug žmonių, kurie paprašo patarimų privačia žinute, ar pataria, dėl ko taip pat didėja sekėjų skaičius.

Turi puikią figūrą, kurią, ko gero, dailini sporto pratimais. Kokia sporto šaką užsiimi? Ar turi mėgstamų sporto pratimų?

Nors visą gyvenimą sportuoju, galiu pasigirti puikiais genais! Net jei daug dirbu ar mokausi ir nerandu laiko pasportuoti, figūra nekinta. Pastaruoju metu dirbu, keliauju, todėl sportuoju namie (nors turiu prisipažinti, kad tikrai nelengva prisiversti), o vakarais bėgioju. Lietuvoje einu į sporto salę, ilgus septynerius metus lankiau dailujį čiuožimą, jodinėju,o mėgstamų pratimų tikrai turiu!

baby #Maru

A photo posted by Agnė Tomkevičiūtė (@agnetom) on Jun 8, 2016 at 4:45am PDT

Internete skelbi su grožiu bei makiažu susijusias pamokėles. Kas tave įkvepia, inspiruoja, iš ko mokaisi?

Manau įkvėpimo man net nereikia, mokausi pati iš savęs, keista, bet niekada nežiūrėjau makiažo pamokėlių internete! Pradėjau dažytis penkiolikos metų (dabar, to net nepavadinčiau makiažu), tačiau palaipsniui išmokau, išlavinau ranką.

Esu labai meniškas žmogus, tai yra mano hobis. Niekas manęs nemokė - rasdavau kelias laisvas valandas, pasiimdavau kosmetinę, veidrodį ir terliodavausi. Kelis vaizdo įrašus paviešinau Instagrame, nes sulaukiau susidomėjimo, kai žmonės matydavo mano makiažą nuotraukose. Ilgą laiką galvojau ar verta, nes niekada nieko panašaus nebuvau dariusi, nors vaizdo įrašai tikrai nėra tobuli, aš pažįstu save ir žinau, kad išmoksiu!

#part2

A video posted by Agnė Tomkevičiūtė (@agnetom) on Jun 26, 2016 at 4:49am PDT

Ką tau pačiai reiškia makiažas, ar visuomet prieš išeidama iš namų pasidažai?

Makiažas man suteikia pasitikėjimo, turbūt kaip ir daugeliui merginų, o ar pasidažau prieš išeidama iš namų priklauso nuo nuotaikos bei laiko.

@pinkfigstyle 🎀 what a perf acc! follow!

A photo posted by Agnė Tomkevičiūtė (@agnetom) on Feb 25, 2016 at 6:47am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis