Kardinaliai per metus įvaizdį pakeitusi Iglė Bernotaitytė: dabartinis stilius man visada buvo artimesnis (FOTO)

Vos prieš metus „X faktoriaus“ laimėtoja Iglė Bernotaitytė buvo šviesiaplaukė, kuri kone dažniau rinkdavosi suknelę, o ne laisvo džemperio bei džinsų derinį. Metai pakeitė Iglės požiūrį į aplinką ir save. Šiandien ji jaučiasi geriau nei bet kada anksčiau ir teigia besidžiaugianti įvaizdžio eksperimentais.

Mergina pripažįsta - jos nuomonės išvaizdos klausimu keičiasi gana dažnai, tačiau tai puikiai suprantama, nes Iglė jauna ir nebijanti pokyčių asmenybė. Per šiuos metus ją matėme visokią - ir suspindėjusią puikiai atrodančiais priaugintais ilgais plaukais, ir pasidabinusią žaismingomis kasytėmis, ir pasipuošusią natūraliomis, puošniomis garbanomis. Vis dėlto šukuosenų kaita - tik dalelė Iglės išvaizdos metamorfozių šiais metais. PANELĖ su Igle kalbasi apie tai, kaip ji ryžosi ganėtinai saldų, mergaitišką stilių transformuoti į kur kas originalesnį.

Igle, šiuo metu esi tamsiaplaukė, tačiau vos prieš metus buvai žaisminga šviesiaplaukė. Paatvirauk, ar tau patinka būti tamsiaplauke, o gal dėlto žvelgiant į praeities nuotraukas apima nostalgija ir kiek pasiilgsti šviesių sruogų?

Jei atvirai, tikrai nepasiilgstu savo šviesios plaukų spalvos. Pašviesinti plaukus buvo ne mano, o mamos idėja. Na, kad jau siūlė mama nusidažyti plaukus, tai būčiau dažiusi ir žaliai (šypsosi). Svarbiausia, jog gavau mamos paskatinimą bei leidimą. Vis dėlto tamsi plaukų spalva man yra daugybę kartų gražesnė.

Tikriausiai sutiksi, jog prieš metus tavo stilius buvo kiek mergaitiškesnis, švelnesnis, o šiuo metu – laisvesnis, ryškesnis. Kas tave inspiravo įvaizdžio pokyčiams – nuobodulys, išbandymų troškimas ar pasikeitęs požiūris į stilių, aplinką?

Man drabužiai labai greitai atsibosta, todėl stengiuosi pirkti kuo stilingesnius ir įdomesnius, patogesnius ir laisvesnius. Tai yra tas stilius, kurio link judu, tačiau galutinio savo stiliaus nesu suformavusi, nes rengiuosi pagal nuotaiką. Tarkime, jeigu šiandien jaučiuosi graži ir geros nuotaikos, užsidėsiu ir suknelę (šypsosi). Vis dėlto kelnės, džinsai ir apdribę, laisvi drabužiai visada buvo labiau prie širdies.

Iglė prieš metus:

Iglė šiandien:

Nesuskaičiuotume, kiek kartų per šiuos metus keitei šukuoseną! Tikrai neapsiriboji vien palaidais plaukais ar arklio uodegėle. Dažniausiai šukuosenų variacijas sugalvoji pati, ar kas nors tave įkvepia?

Nemėgstu atrodyti nesusitvarkiusi, susirišti kuodą iš tų savo trijų plaukų ir eiti į miestą (šypsosi). Noriu išbandyti viską ir pagaliau atsirinkti tai, kaip iš tikrųjų jaučiuosi geriausiai. Žinoma, labai gailiuosi, kad nevengiau plaukų pasitrumpinti, nes prieš du metus metus turėjau plaukus, kurie siekė sėdmenis. Vargu, ar kada nors atsiauginsiu tokius... Mano mintys šukuosenų atžvilgiu dvejopos - vieną dieną noriu nusiskusti plaukus, o kitą trokštų ilgų ilgų plaukų. Tiesa, pora savaičių teko pabuvoti su priaugintais plaukais, iš tiesų žavesio išvaizdai suteikė nemažai, tačiau man buvo per sunku su tokiais ilgai plaukais tvarkytis. Tad teko juos nusiimti ir džiaugtis esamu ilgiu.

Tavo kūną per pastarąjį laikotarpį papuošė originalios tatuiruotės. Ar esi jomis patenkinta, galbūt vizijose yra ir tatuiruočių papildymas?

Visada svajojau apie tatuiruotes, 17 - tiems metams einant į pabaigą pasidariau savo pirmąją tatuiruotę ir tada užsikabinau. Mano ranką papuošė frazės, o klubą - bijūnų ornamentas. Galiu patvirtinti - tikrai nežadu sustoti, bet dabar padariau pertrauką nuo tatuiruočių atlikimo, nes visas mano gyvenimas prieš akis, bijau kad kada nors tatuiruotės atsibos ir po to graušiu save dėl impulsyvių jauno amžiaus sprendimų.

Kokias grožio priemones per vienerių metų laikotarpį atradai ir neketini jų atsisakyti (makiažo priemonės, šampūnai, veido kremai, serumai ar pan.)

Mėgstamiausio ir efektyviausio šampūno taip dar ir neatradau. Vis dėlto atradau nerealų veido aliejuką L'oreal Nutri Gold Extraordinary Oil, kuri maitina ir gaivina odą. Kadangi mano veido oda - sausa, dar naudoju ir vieną pudrą iš MAC kosmetikos linijos. Ji yra labai skysta, todėl puikiai drėkina veidą.

Kaip atrodydama jautiesi tikrąją Igle – pasipuošusi, su idealiu makiažu ar apsivilkusi patogų džemperį bei įsispyrusi į sportinius batelius?

Vienareikšmiškai su idealiu makiažu. Nesakau, kad tas makiažas turėtų būti vakarinis, tiesiog blakstienos, antakiai turėtų būti paryškinti, o veidas iškontūruotas. Be to, visas įvaizdis turi atrodyti natūraliai ir tvarkingai, veidas neturi atrodyti perkrautas. Žinoma, vienas iš pagrindinių akcentų - lūpos, joms paryškinti renkuosi lūpų pieštuką iš NYX kosmetikos linijos.

Yra žinoma, jog nuo šiol gyveni Vilniuje. Ar kaip nors pakito tavo grožio rutina (kirpėjų, manikiūrininkių, kosmetologių, kitų grožio profesionalų pasirinkimas), kai persikėlei iš Marijampolės į sostinę?

Kol kas grožio procedūras važiuoju atlikti į Marijampolę, manau, kurį laiką taip ir darysiu, nes Marijampolė kainos ir kokybės atžvilgiu man yra priimtinesnė. Pasidažyti moku ir pati, susišukuoti taip pat. Nežinau, kaip bus ateityje, bet kol kas nežadu keisti savo laiko patikrintų grožio meistrių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis