Apvalių formų modelis pasidalino itin atvira, bet inspiruojančia nuotrauka (FOTO)

Apvalių formų manekenė Iskra Lawrence - viena tų, kurios motyvuoja mylėti bei gerbti savo kūną. Todėl kiekviena nuotrauka, kurią ji patalpina savo Instagramo tinkle, tampa savotiška dienos inspiracija.

Ne išimtis ir praėjusią savaitę Iskros patalpinta fotografija, kurioje mergina pozuoja vilkėdama nėriniuotus apatinius bei be lašelio kosmetikos. Iskros frazės - kaip visuomet įkvėpiančios. Šalia nuotraukos mergina rašo: Nereikia jokio makiažo, jokių filtrų, nes tu - visuomet patraukli.

Iskra taip pat prie nuotraukos pritaikė „taggus“ kiekvienas kūnas yra gražus, jokio retušavimo ir t.t. Ne veltui Iskra vadinama šiuolaikine natūralumo bomba - sveikas kūno formas stengianti išlaikyti mergina daugelį žavi savo figūra bei natūraliu grožiu.

Daugelis po Iskros nuotrauka suskubo komentuoti, jog ji - tikra sveiko požiūrio į kūną mokytoja bei mergina, turinti idealias kūno formas. Tiesa, atsirado ir tokių, kurie teigė, jog pasidažiusi Iskra kur kas žavesnė, todėl natūrali išvaizda jai netinka.

Kiek žmonių - tiek nuomonių, tačiau mes nenustojame žavėtis Iskra!

O tu ar seki Iskrą Instagramo tinkle? Jei dar ne, tuoj pat pradėk - rasi daug savo kūną skatinančių mylėti nuotraukų bei frazių! Iskros Instagramo paskyra - iamiskra.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis