GROŽIO ANKETA: ilgaplaukės Viktorijos Jukonytės žavesio paslaptis slypi ne kosmetikoje, o asmeniniame tobulėjime (FOTO)

GROŽIO ANKETĄ šį kartą užpildė gražuolė ilgaplaukė, socialiniame tinkle Instagram aktyvi lietuvaitė Viktorija Jukonytė.

Daugeliui aišku, jog vienas ryškiausių Viktorijos grožio atributų yra nuostabūs bei sveiki plaukai, tačiau mergina visuomet nepriekaištingai atrodo ne vien dėl jų. Žavioji lietuvaitė taip pat pasižymi puikiu stiliaus pojūčiu, estetiniu suvokimu bei troškimu gyventi laimingą bei harmoningą gyvenimą. Būtent tai lemia, jog Viktorija stengiasi rūpintis savo išvaizda - sportuoja, sveikai maitinasi bei tinkamai kovoja su šiandien daugeliui žmonių būdingu stresu. Keletas Viktorijos grožio paslapčių ir smagių nutikimų iš praeities - iš pačios Viktorijos lūpų.


Turi lygią, spindinčią odą. Kokias kosmetikos priemones naudoji veido odos priežiūrai?


Jei atvirai, kosmetinių priemonių daug nenaudoju. Pastebėjau, kad jos mano veidui daro ne itin didelę įtaką. Svarbiausia sveikai maitintis ir stengtis veidą kuo rečiau liesti rankomis. Kartais veidą patepu drėkinančiu kremu ar nušveičiu veido odą šveitikliu, retkarčiais pasidarau vieną kitą veido kaukę. Svarbu atrasti tinkamas makiažo priemones, kurios neapsunkintų odos ir nekeltų alergijos.


Tavo makiažas visuomet be galo gražus, tarsi visada atliktas profesionalų. Ar mokeisi vizažo subtilybių pas specialistus, ar dailus makiažas yra tavo savamoksliškumo pavyzdys?


Visko išmokau pati. Internete yra daugybę informacijos, įvairių vaizdo klipų. Man tai įdomu, todėl kartais juos pasižiūriu ir išmokstu naujų dalykų. Jei kyla klausimų ir pasidaro smalsu, paklausiu man aktualių dalykų specialistų. Jie visuomet suteikia puikių patarimų.

Tavo antakiai – ryškūs, įforminantys veido formą, bruožus. Keliauji pas kosmetologę juos padailinti ar rūpiniesi jų priežiūra pati?


Niekuomet nesu antakių tvarkiusi pas kosmetologę. Mano modelių agentūra pageidavo juos koreguoti kuo minimaliau. Jei matau, kad jie neatrodo gražiai, pati juos išsipešioju, bet stengiuosi jų per daug nesuploninti.


Koks yra tavo mėgstamiausias kvapas ar konkretūs kvepalai?


Aš labai retai kada kvepinuosi kvepalais. Paskutiniai, kuriuos nusipirkau, buvo Victoria Secret Bombshell. Kvapas gardus, bet dažnai kvepinantis pabodo. Patiko Giorgio Armani Si, Chanel Chance, taip pat Olympea kvepalai.


Ar kada nors seniau esi padariusi nors grožio klaidų, kurias prisiminus dabar kyla šypsena?


Oi... Jų tiek daug, jog dabar net sunku prisiminti ryškiausią. Kažkada buvau įnikusi į tigrinių skarelių ir karolių maniją. Dažnai net eidama į mokyklą ant kaklo užsirišdavau skarelę ar užsidėdavau karolius. Net nežinau ar man labiau juokinga, ar graudu dėl to. Klasės draugės dar dabar laikas nuo laiko man tai primena.


Kokia plaukų priežiūros priemonę įvardintum kaip NR. 1 ?


Tai Kerotin plaukų priežiūros priemonės. Labai džiaugiuosi jas atradusi.Žinome, jog sportuoji sporto salėje 4 – 5 kartus per savaitę. O kaipgi mityba, kontroliuoji ją ar dažnai leidi pasilepinti gardėsiais?


Gardėsiais sau leidžiu pasilepinti kartą per savaitę, kai darau vadinamąsias cheat day. Visas likusias savaitės dienas valgau daug baltymų turinčius maisto produktus. Net ir vaisius bei kitus angliavandenius stengiuosi valgyti kuo rečiau. Pripažinsiu - kartais būna sunku, bet prisimenu kokią motyvacinę frazę ir susiimu. Geriu vitaminus bei papildus, jog turėčiau jėgų ir energijos. Neatsimenu, kada paskutinį kartą sirgau kokiu nors virusu ar buvai peršalusi. Manau, kad viską darau tinkamai.Kas tave daro laiminga mergina?


Man laimės suteikia tobulėjimas. Aš toks žmogus, kuris privalo visada judėti pirmyn. Kai matau savo pastangų rezultatus, tada jaučiuosi laiminga. Taip pat labai mėgstu būti su draugais, šeima.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis