Vidinę darną bei puikias kūno formas Simonai suteikusi joga: tai praktika, naudinga dėl daugybės priežasčių (FOTO)

Instagram tinklas pasižymi galimybe aptikti ne tik estetiškai atrodančias, gražius momentus vaizduojančias paskyras, tačiau kartu atrasti puikių, gyvenimo būdu žavinčių ir motyvaciją skatinančių asmenybių. Naršėme po socialinio tinklo platybes ir atradome Simoną Titovąmerginą, spinduliuojančia vidine harmonija bei nesuvaidinta laime.

Daugelis mūsų milžinišku greičiu lekia gyvenimo keliu, nuolat skuba, mažai ilsisi, numoja ranka į fizinį aktyvumą bei tinkamą mitybą. Retas kuris įsiklauso į tai, ką nori pasakyti jo kūnas. Šiuo metu Didžiojoje Britanijoje gyvenanti Simona džiaugiasi atradusi jogą – balansą gyvenime grąžinusią sporto šaką. Būtent ji jaunai merginai padeda ne tik išsaugoti gražų, lankstų kūną, bet ir įsiklausyti į savo poreikius, nugalėti stresą bei nuvyti negatyvias mintis. Šiluma spinduliuojanti Simona sutiko su mumis pasidalinti savo istorija ir papasakojo, kaip jos gyvenime atsirado pilnatvę atnešusi joga.

Nori pasisemti teigiamų emocijų ir išvysti Simonos gyvenimo momentus? Užsuk į merginos socialinio tinklo Instagram paskyrą ČIA.

Simona, tavo Instagram paskyra - tikras harmonijos bei vidinės darnos atspindys. Ar daug laiko ir pastangų užima socialinio tinklo paskyros administravimas, nuotraukų rinkimas, redagavimas?

Pastaruoju metu stengiuosi būti aktyvesnė administruodama savo paskyrą, tad tai atima šiek tiek laiko, ypatingai jei keliamas turinys yra video formato. Vis dėlto aš nesiskundžiu! Man patinka šis kūrybinis procesas, kuris atneša džiugius potyrius.

Matyti, jog esi jogos mylėtoja. Papasakok, kaip ši sporto šaka atsirado tavo gyvenime?

Prieš atrasdama jogą, kurį laiką ieškojau kažko naujo, nes treniruotės sporto salėje buvo pabodusios. Mąsčiau apie boksą arba calisthenics tipo treniruotes, tačiau ryžto tai išbandyti taip ir neatsirado. Vieną dieną, benaršydama Instagram platformoje, aptikau kelių jogos mokytojų / influencer'ių paskyras, kuriose buvo paviešintos įmantriausias jogos pozas atvaizduojančios nuotraukos bei vaizdo įrašai. Kaipmat užsidegiau noru išbandyti visa tai ir pažiūrėti, ar mano kūnas sugebėtų pasiekti tokį progresą.

Ar užsiimi tik joga, ar išbandai ir kitas sporto šakas?

Prieš pradėdama jogos praktikas, aktyviai sportavau sporto salėje, bėgiodavau. Tiesa, dabar darbą su svoriais beveik apleidau, kadangi puikiai stiprinu raumenis ir jogos dėka, tuo pačiu gerindama ir savo lankstumą.

Papasakok merginoms, kokie yra jogos privalumai, ką ši suteikia vidiniam bei fiziniam pavidalams?

Jogos praktikavimas ne tik stiprina ir gražina žmogaus kūną, tačiau padeda rasti vidinę harmoniją ir balansą. Padeda nusiraminti, atsikratyti streso, išmoko mėgautis esamu momentu, būti dabartyje. Dėl visų šių priežasčių pamilau jogą ir tikiuosi ją praktikuoti iki tol, kol mano kūnas leis.

Kaip manai, koks yra geriausias vaistas nuo organizmą žalojančio streso?

Man asmeniškai labiausiai padeda buvimas gamtoje - jeigu tikrai prastai jaučiuosi, visuomet išeinu pasivaikščioti prie upės ar į mišką. Man tai padeda nusiraminti ir atsikratyti negatyvių minčių. Na, ir žinoma, fizinis aktyvumas bei meditacija taip pat labai padeda suvaldyti chaosą savyje.

Dievini gardų, sveiką maistą. Išduok, kokie yra tavo mėgstamiausi patiekalai, suteikiantys energijos bei pasižymintys vitaminų bei mineralų gausa.

Oi, apie maistą galėčiau kalbėti valandų valandas, manau net priskirčiau valgymą prie vieno iš savo hobių (šypsosi). Mano nr. 1 patiekalas pusryčiams vienareikšmiškai būtų blyneliai - jų receptų esu išbandžiusi begales. Šiuo metu dažniausiai gaminu sveikuoliškus varškėčius su mėlynėmis. Pietums arba vakarienei dažniausiai renkuosi lašišą arba jūros ešerį su saldžiomis bulvėmis, pilno grūdo makaronus su jūros gėrybėmis arba sojos mėsa, tuno salotas su kaparėliais, salotas su kietu graikišku sūriu ir t.t.

Dievini keliones, naujų kultūrų pažinimą. Kuri šalis ar aplankytas miestas tau paliko didžiausią įspūdį?

Be galo mėgstu keliauti, jeigu kelionės būtų nemokamos - aplėkčiau visą pasaulį! Didžiausią įspūdį paliko Mauricijaus sala, kurioje vyko mano vestuvės. Tai be galo gražus ir egzotiškas pasaulio kampelis.

Turi nuostabius plaukus bei skaisčią oda. Kas yra tavo žavesio paslaptis?

Mano paslaptis tikriausiai būtų naudoti kuo mažiau nenatūralių produktų ant savo odos ir plaukų, sveikai maitintis ir gerti daug vandens. Veido odą labiausiai mėgstu palepinti rožių aliejumi ir natūraliomis veido kaukėmis, kūno odą ir plaukus - kokosų aliejumi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis